anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z klawiaturą dotykową pod Windowsem 10

profile.country.pl_PL.title
Carrie_Rooster
Nowicjusz

Problem z klawiaturą dotykową pod Windowsem 10

Witam,

 

niedawno zaktualizowałam mojego Vaio Duo 11 do Windowsa 10. Nistety pojawił się problem z klawiaturą dotykową - zasłania ekran. Wcześniej ekran dopasowywał się tak, że połowę zajmowała klawiatura dotykowa, a połowę okno aplikacji, np. przeglądarki internetowej. Poza tym każde dotknięcie piórkiem powoduje pojawienie się narzędzia do rozpoznawania pisma odręcznego i mimo przestawiania na normalny układ klawiatury dotykowej Vaio nie zapamiętuje ustawienia i po dotkięciu ikonki klawiatury w prawym dolnym rogu uparcie wyświetla wspisywanie odręczne pórkiem. Czy ktoś ma podony problem? Będę bardz wdzięczna za pomoc! Liczę na jakiś update likwidując problem - ze strony Sony i/lub Microsoftu.

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

W temacie Windows 10 jakiś już czas temu informowaliśmy oficjalną notą by nie aktualizować systemu do najnowszej wersji. Obecnie testujemy wydajność produktów Sony z systemem operacyjnym Windows 10 i stopniowo będziemy publikować informacje dotyczące zgodności. W związku z tym zdecydowanie odradzamy aktualizację systemu Windows do wersji 10 przed zapoznaniem się z odpowiednimi danymi. Najnowsze aktualizacje będą publikowane na stronie http://www.sony.pl/support/pl/windows10#product-selector

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

profile.country.pl_PL.title
Carrie_Rooster
Nowicjusz

Niestety nie wiedziałam o ostrzeżeniach i już zaktualizowałam system do Windows 10. Czy teraz powinnam wrócić do poprzedniego systemu, czy mogę poczekać na zapowiedzianą na październik aktualizację?