anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z komputerem Vaio Fit 14A SVF14N1C5E

krajgos
Nowicjusz

Problem z komputerem Vaio Fit 14A SVF14N1C5E

Wie ktos moze co zrobic zeby komputer ciagle sie nie rozpaczał z internetem wi-fi, zeby sie nie zacisnął przy aktualizacjach i co zrobic zeby pobrała sie aktualizacja Windows 8.1 bo wyskakuje jakis błąd? Wszystko działało dobrze, ale w zeszła środę miałam problem z pobraniem czegokolwiek, komputer sie mulil, nie ładował i nie pobierał filmów. Zrobiłam przywrócenie do stanu początkowego jednak jest jeszcze gorzej bo teraz to nawet Windows 8.1 nie chce sie zainstalować, a wcześniej go miałam. Bardzo prosze o wasza pomoc. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i komputer jest mi bardzo potrzebny!!! Moze po prostu oddam go na gwarancji do sklepu Sony, ale kupowałam go przez internet i jak mam to teraz zrobic?
Pozdrawiam
2 ODPOW. 2
mare37
Użytkownik

Zalezy od sklepu. Jest jeden sklep ktory podchodzi sensownie i mozesz w ciagu 10 dni zamienic na inny sprzet. Mozesz oddac do serwisu ale to trwa. Mozesz poprosic kogos doswiadczonego o sprawdzenie sprzetu. Moze jakis wirus siedzi w partycji. Win8.1 mozesz wgrac dopiero po aktualizacji win 8. Jesli nie minelo 10 dni od kupna to reklamuj. Laptopy od sony to porazka. Sam doswiadczylem mase problemow z oprogramowaniem. Obecnie uzywam innego sprzetu i nie ma najmniejszego problemu z konfiguracja.
krajgos
Nowicjusz

Laptopa kupiłam na stronie Sony.pl, a niestety nigdzie nie znalazłam i nie doczytalam jak mozna go wyśląc do naprawy. Komuter był u informatyka i to bie wirus tylko cos w systemie. Przywracanie systemu do stanu początkowego robiłam dwa razy, obecnie jestem po drugim razie i zobacze jak bedzie działać. A kupiła go koło 20 lutego br. Niestety 10 dni juz minęło. Zgłosiłem sprawę na Sony.pl i nawet ktos mi juz odpisał. Zobacze co dalej bedzie. Co do aktualizacji itp to do środy wszystko dobrze było, ze sprzedtem itp tez, ale w środę jak by piorun w niego strzelił i głupoty zaczął robic, nawet nie wiem dlaczego bo nic nie pobierałam, a jak próbowałam to na ostatniej sekundzie był blad sieci, nawet filmów na YouTube nie odtwarzał. Dziekuje za rade i pomoc.
Pozdrawiam