anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z VAIO Recovery Center

wowcio
Początkujący

Problem z VAIO Recovery Center

Witam kupiłem niedawno Vaio fz 21m i mam problem kiedy klikam na "VAIO Recovery Center" pojawia mi sie komunikat:
Failed to create empty document
Co robić??

14 ODPOW. 14
maniekx1984
Początkujący

mam to samo, dzwoniłem na infolinię, otrzymałem maila, że powinno pomóc zainstalowanie patcha dostępnego na www, ale nie pomoga. Proponuję telefon na infolinię...

może pomoże całkowita reinstalacja systemu z ukrytej partycji (ja nie będę tego robił, bo za dużo czasu poświęciłem na instalację innego oprogramowania). jak ładujesz system, pojawia się ekran VAIO na czarnym tle przed ładowaniem windowsa wciśnij F10 przejdziesz do aplikacji przywracania z ukrytej partycji

wowcio
Początkujący

Już to zrobułem i nic nie pomogło 😞

maniekx1984
Początkujący

mówisz o patchu? u mnie też, proponuję telefon na infolinię

sylagabi
Początkujący

Witam was serdecznie:):)

Nabylismy 2 laptopy VGN-FZ21M i na obu jest ten sam problem :(:( Widac ze wada serii :(:( Sony powinno chyba przyslac nam te plytki recovery lub wypuscic odpowieniego "dzialajacego" patcha jak najszybciej.

Pozdrawiam

wowcio
Początkujący

zainstalowałem nowego pacha i nawet przeinstalowałem system i nic ;(

maniekx1984
Początkujący

nie ma co się bawić, dzwoniłem na vaio-link i czekam na płytę z systemem :wink:

dawidwu
Początkujący

Też miałem ten problem. Informuje że mozna zassać łatkę. Jest w: Pomoc techniczna/pobieranie/aktualizacje/ wybieracie model i KONIECZNIE! System operacyjny Vista i język POLSKI!/ tam znajdziecie latke do recovery center ver.1,.1.4.8 i po problemie! Pozdrawiam!

maniekx1984
Początkujący

Też miałem ten problem. Informuje że mozna zassać łatkę. Jest w: Pomoc techniczna/pobieranie/aktualizacje/ wybieracie model i KONIECZNIE! System operacyjny Vista i język POLSKI!/ tam znajdziecie latke do recovery center ver.1,.1.4.8 i po problemie! Pozdrawiam!


ta zgadza się i działa bez problemu...

darekeng
Początkujący

Witam, tez mialem ten problem, pomogla instalacja 3 patchy ze strony z linkiem:
ftp://ftp.vaio-link.com/PUB/DOWNLOADS/SO/A/VRC/SOAVRC-01578802-UN.EXE
mam nadzieje ze to Wam pomoze
Darek