anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Crysis na Sony Vaio FZ21M

pasi1987
Początkujący

Crysis na Sony Vaio FZ21M

witam,
Zainstalowalem demo gry Crysis na moim vaio i ku mojemu zdziwieniu gra chodzi mi płynnie na rozdzielczosci 800x600 przy detalach medium. Szczerze oczekiwalem czegoś więcej ... Jesli ktos ma Crysisa na swoim kompie prosze o napisanie na jakich ustawiniach wam chodzi. Zalecane wymagania od producenta vaio fz21m spełnia ( nie wiem tylko jak silny jest uklad graficzny GF8400GT z 256 mb ale co by b nie bylo obsluguje DX10).
pozdrawiam wszystkich szcześliwych posiadaczy Vaio :slight_smile:

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
pawwitko
Początkujący

Na FZ21Z Crysis przy rozedzielczości 1024/768 chodzi mi na high, jedynie woda i cienie na medium oraz przełączeniu z dx10 na dx9.W Viście domyślnie gra uruchamia się na dx10.
Różnica między medium a high jest znaczna.

sebasbox
Początkujący

witam, 
Zainstalowalem demo gry Crysis na moim vaio i ku mojemu zdziwieniu gra chodzi mi płynnie na rozdzielczosci 800x600 przy detalach medium. Szczerze oczekiwalem czegoś więcej ... Jesli ktos ma Crysisa na swoim kompie prosze o napisanie na jakich ustawiniach wam chodzi. Zalecane wymagania od producenta vaio fz21m spełnia ( nie wiem tylko jak silny jest uklad graficzny GF8400GT z 256 mb ale co by b nie bylo obsluguje DX10).
pozdrawiam wszystkich szcześliwych posiadaczy Vaio :slight_smile:


witam, czy przeinstalowywałeś kompa, tzn czy wgrywałeś system od nowa, bez tych wszyskich bzdet zainstalowanych przez sony, bo mi na "seryjnym" crisis chodzi płynnie ale na najniższych ustawieniach???????????????

pasi1987
Początkujący

hey.
Nic nie przeinstalowywałem.. Ale mysle powaznie o zmianie na XP tylko nie wiem do onca czy to bedzie dobry pomysl i czy to cos da ..
pozdrawiam