anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pytanie dot. systemu Vista

profile.country.pl_PL.title
prkorzy
Początkujący

Pytanie dot. systemu Vista

Witam serdecznie wszystkich.
Jestem od paru dni szcz??liwym posiadaczem notebook'a FZ21M. Niestety, ma on zainstalowanyt sytem Vista, który jest najwi?kszym szmelcem, jaki widzia?em od d?u?szego czasu.
Przede wszystkim uwa?am, ?e przy konfiguracji sprz?towej, jak? posiada FZ21M, system powinien ?miga?, lata?, a on dzia?a tak, jak na XP na moim starszym AMD 3000+ i 512 MB RAM.

Mam jedno pytanie: dlaczego przy odinstalowywaniu tych wszystkich programów, które dosta?em z laptopem, a które s? mi niepotrzebne, ilo?? miejsca na dysku MALEJE? W ci?gu trzech dni uby?o mi 3 GB miejsca!

Czy po usuni?ciu Visty i zainstalowaniu innego systemu traci si? gwarancj? na sprz?t?

B?d? wdzi?czny za wszelk? pomoc.
Pozdrawiam
Przemek

17 ODPOW. 17
adrianekd
Początkujący

wielkie dzieks na pomoc

Black_UK
Początkujący

Witam

Przeszedlem na XP i skompletowalem wszystkie sterowniki korzystajac ze sterownikow do innych modeli (FZ19, 29, 21,11).
Wszystko dziala.

Jedyne czego nie udalo mi sie zroic to power managment ale do tego mozna uzyc Notebook Hardware Control, oraz nie dzialaja klawisze funkcyjne 'rozjasnianie' i 'przyciemnianie' ekranu. Do tego uzywam control panelu NVidii. Mozna w nim tez ustawic automatyczne przyciemnianie ekranu w miare jak bateria sie rozladowuje ale nie testowalem dzialania.

Sprobuje zadzwonic do serwisu i porpsze o przyslanie sterownikow ale licze sie ze uslysze ze SONY nie wspiera tego systemu 😉

pozdrawiam



Jakich sterów użyłeś do sieci? Mam problem z połączeniem przez Wi-Fi jak i przez kabel 😕

odmi
Początkujący




Jakich sterów użyłeś do sieci? Mam problem z połączeniem przez Wi-Fi jak i przez kabel 😕



na stronie intela znajdziesz sterowniki do wifi

grundi68
Początkujący

witam forumowiczów od tygodnia posiadam lapka sony,przed zakupem myślałem ,żeby zastąpić vistę xp ale...chyba zaczynam przyzwyczjać się do visty,zwłaszcza ze kilka moich ulubionych programów (min.avant browser i xn-view) jest już na vistę.
kolega kupił asusa ,którego ponoć łatwiej przerobić na xp i co?
i okazało się wczoraj,że żałuje i wraca do visty (a już mu zazdrościłem,że ma starego dobrego xp-ka).wraca do visty bo chociaż na xp miał wszystkie gry i programy to koniec końców lapek kompletnie mu zwariował .on też stosował "zastępcze" stery do swojego asusa(f3sv).
zeby było jasne - nie jestem wielbicielem visty choćby dlatego,ze jeszcze za dobrze jej nie znam,a z xp byłem całkowicie zadowolony.po co zmieniać całkowicie coś co było dobre?
takie to już wilcze prawa marketingu ,ze microsoft zmusza nas do przesiadki na vistę nawet jak wolimy xp.

pozdrawiam
grundi68

Black_UK
Początkujący


na stronie intela znajdziesz sterowniki do wifi


Tak wiem... tyle ze własnie z tymi sterami miałem problem...
Ale juz sobie poradziłem :slight_smile:

grundi68
Początkujący

wielkie dzięki dla Groovemakera za poradę w kwestii oczyszczenia dysku ze zbędnych punktów przywracania

maciusm
Początkujący

witam wszystkich
czy komus udalo sie wyciagnac pelny pakiet sterownikow do sony vaio fz21z pod winde xp od serwisu sony??
jak tak to czy bylaby mozliwosc udostepnienia?

dzieki
marcin

profile.country.pl_PL.title
prkorzy
Początkujący

wielkie dzięki dla Groovemakera za poradę w kwestii oczyszczenia dysku ze zbędnych punktów przywracania

Nie ma sprawy, pozdrawiam :slight_smile: