anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Recovery i problem z WWAN VPCSA3N9E

mcusio
Nowicjusz

Recovery i problem z WWAN VPCSA3N9E

Witam

 

Od jakiegoś czasu walczę z modemem WWAN w VAIO VPCSA3N9E. Nie mam partycji recovery, po instalacji Windows 10 modem działał, jednakże po jednej z aktualizacji Windows nie jestem już go w stanie włączyć. Instalowałem Windows 7 x64, x86 niestety bez sukcesów. Różne wersje Vaio Smart Network, Shared Library oraz pozostałych komponentów. Modem sprawdzałem w innym laptopie - jest sprawny. Sprawdzałem także miernikiem styki od czujników włożonej karty SIM oraz pokrywy slotu na kartę - też wygląda OK. W Vaio Smart Network mam opcję WWAN jako dostępną, mogę ją włączać oraz wyłączać jednak nie dzieje się nic oprócz pojawienia się na chwilę napisu inicjalizacja po włączeniu WWAN. Nie pojawia się nic w menedżerze urządzeń 😞

 

Powoli tracę nadzieję na uruchomienie tego modemu... Przetrenowałem już kilkanaście instrukcji w internecie na temat uaktywnienia WWAN w menadżerze urządzeń ale dalej docieram do tego samego miejsca.

 

Dodam jeszcze, że jeżeli w VSN zmienię na ON to pojawia się napis Inicjalizacja i przełącznik zostaje na ON. Jeżeli otworzę pokrywę karty SIM, VSN automatycznie zmienia się na OFF, co potwierdzałoby poprawność działania czujnika pokrywy, jednak po zamknięciu i włączeniu ON modemu dalej nie widać.

 

Moja prośba - jeżeli ktoś się spotkał z taką sytuacją to proszę o informację co i w jakiej kolejności instalować. Ewentualnie jeżeli ktoś posiada partycję recovery do tego modelu i mógłby się nią podzielić /mogę udostępnić miejsce do uploadu, oraz instrukcję jak w prosty sposób ją zgrać do obrazu/ to mógłbym odtworzyć oryginalny system i zweryfikować czy problbem jest na pewno programowy. Próbowałem od koleżanki recovery z VPCSE, ale nie chce mi odtworzyć na moim laptopie 😞

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

0 ODPOWIEDZI 0