anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Recovery w Windows 8 z płyty nie działa po zmianie wielkości partycji

dabuthegreat
Nowicjusz

Recovery w Windows 8 z płyty nie działa po zmianie wielkości partycji

Witam.

 

Model mojego komputera to SVS1312Q9ES.

 

Niedawno zauważyłem spadek wydajności systemu, dziś doszło do zrobienia pełnego recovery, ale niestety - error. Uruchomiłem proces resetowania systemu do ustawień fabrycznych, ale wyrzuciło komunikat, że brak partycji recovery. Pomyślałem, że aktualizacja do Windows 8.1 coś musiała zepsuć.

Potem przypomniałem sobie, że mam płytki recovery - zaraz po zakupie lapka rok temu wyskoczył mi komunikat, bym zapisał recovery na DVDkach (konkretnie to pięciu) i tak też zrobiłem. Problem w tym, że włożenie płytki do napędu poskutkowało errorem, że nie znaleziono odpowiedniej partycji (nie wiem po co płytce partycje?)

Potem przeczytałem, że żeby recovery działało, partycja C: musi mieć taki sam rozmiar jak miała. A że go zmieniałem, by mieć dwie partycje, usunąłem jedną (350 gb danych...) i scaliłem je, by C: było tak samo duże jak było fabrycznie.

Niestety error pozostał.

Czy ktoś wie co powinienem zrobić w takiej sytuacji? Przeszukiwałem już skarbnice internetu,, ale każdy ma inny problem z tym i jestem w kropce - nie znalazłem rozwiązania do mojego.

 

Pozdrawiam

0 ODPOWIEDZI 0