anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tworzenie nowej partycji svf1521

ROZWIĄZANE
lulz13
Nowicjusz

Tworzenie nowej partycji svf1521

Witam, jak widać w temacie, zastanawiam się jak utworzyć nową partycję na laptopie vaio SVF1521Z1EB? 

Próbuję różnych poradników ale żaden z nich się nie sprawdza i już zastanawiam się czy ja coś nie robię źle. Dziękuję za wszelką pomoc :slight_smile:

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
lulz13
Nowicjusz

Już się udało, problem polegał na tym, że nie mogłam wejść w zarządzanie dysku (pojawiał się error), prawdopodobnie przez McAfee, bo po odinstalowaniu się udało i partycję utworzyłam. Dziękuję i tak za odpowiedź. Można uznać temat za zamknięty :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
KoT_Kotek
Użytkownik

Może napisz co Ty robisz to będzie nam łatwiej udzielić Ci odpowiedzi. Mówisz, że wszystkie poradniki się nie sprawdzają. Mam wrażenie, że problem nie leży po stronie poradników.

Partycję możesz ustawić w Panelu sterowania - zarządzanie komputerem - zarządzanie dyskami. ABy móc ustawić - utworzyć nową partycję potrzebujesz wolnego miejsca. Jeśli go nie masz - nic nie zrobisz. Możesz zmniejszyć wielkość już istniejącej partycji, przez co uzyskasz wolne miejszce na utworzenie nowej.

lulz13
Nowicjusz

Już się udało, problem polegał na tym, że nie mogłam wejść w zarządzanie dysku (pojawiał się error), prawdopodobnie przez McAfee, bo po odinstalowaniu się udało i partycję utworzyłam. Dziękuję i tak za odpowiedź. Można uznać temat za zamknięty :slight_smile: