anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VAIO PRO 13 - zepsuta karta sieciowa (przebieg reklamacji przez SONY skandal)

Maciek_P
Nowicjusz

VAIO PRO 13 - zepsuta karta sieciowa (przebieg reklamacji przez SONY skandal)

WItam,

 

chciałem się podzielić z użytkownikami Sony historią swojego VAIO PRO 13.

 

Problem dotyczy niedziałajacej karty sieciowej, temat poruszany na forum nie raz, probelem sprzętu do którego Sony samo się przyznaje, mało tego zwraca pieniądze za komputer, gdyż nie potrafią sobie poradzić z tym problemem. (Nawet na tym forum opisane są te przypadki z wklejona korespondencją)

 

Powyższe i mnie spotkało obecnie od ponad msc już dwukrotnie komputer był w naprawie (to jest istna farsa....komputer za pierwszym razem został zresetowany do ustawioneń fabrycznych i przywrócony BIOS - od cała naprawa technika Sony we Frankfurcie), konsultanci mylą się w zeznaniach i nie potrafią udzielić najprostszej odpowiedzi co dzieje się z komputerem, w międzyczasie już dwukrotnie przyznano się do problemy z karta sieciową i proponowano mi zewnętrzny adaper (to już szczyt bezczelności kup sobie kompa serii pro, a my ci damy zewnętrzny adapter), nawet proponowano mi przydłużenie gwarancji o kolejne 6 msc (nie wiem po co jak do tej pory Sony nie potrafi udzielić odpowiedź co z komputerem) itd...

 

Generlanie obsługa Sony jest żenująca i nie ma nic wspólnego z obiecywanym profesjonalizmem, czy pozycjonowanie swojego sprzętu na równi z Mac'iem czy Dell'em (to sa lata świetlne zwłaszcza w przypadku Dell'a door-to-door 24h - korzystałem najlepszy serwis na świecie). W tym momencie wiem że to był błąd kupujać Sony zamiast drugie Mac, ale potrzebowałem sprzętu na Windowsie o małych gabarytach.

 

Obecnie temat jest w dziale reklamacji, ale ten boi się odezwać - przy okazji podzrowienia dla P. Moniki Ziółkowskiej ta podobno prowadzi moją sprawę.

 

Temat Eskalowałem już nawet do RZecznika Prasowego SONY p. Kamil Krzywański z prośbą o zainteresowanie tematem obsługi Klientów przez pracowników SONY Zarządu w Polsce:

Pan Prezes Grzegorz Wachowicz
Pan Prezes Zdzisław Bychawski
 
Mam nadzieję,  że Zarząd zainteresuje się tym tematem, a moderator forum przekaże temat (do tej pory temat nie został przekazany).
 
Najbardziej w tym wszystkim żenujące jest to że Sony nie szanuje naszego czasu jako Klientów, naszych pieniędzy, komputer na przecież zarabiać na siebie (mało kto kupuje serie pro żeby pograć na necie - za bardzo się grzeję...), a Klientów traktuje z góry.
 
Czy kupie jeszcze produkt Sony - z taką obsługą nigdy !!!
 
Mam nadzieje, że na podstaiwe mojego przypadku zostanie przeprowadzony wewnętrznie CAP/DKORiZ/Case Study (czy jak jeszcze można nazwać działania korygujące wewnątrz) i Klienci zostaną wkońcu rzetelnie i profesjonalnie obsługiwani.
 
Na poniższym forum , będę wrzucał korespondencję i postępy w reklamacji, wkońcu na razie to trwa msc (ale Sony to rozumie tak mi mówi P. Konsultantka.....hihihi żenująco wyćwiczone wierszyki - naprawdę nie traktujcie ludzi jak Idiotów)
 
Pozdrawiam Forumowiczów, i zachęcam do zgłaszania swoich problemów do Sony wtedy tylko firma wprowadzi działania naprawcze.
 
Na Priv mogę udzielić więcej informacji na temat usterki i komunikacji z Sony.
 
Maciek.
 
 
 
 
0 ODPOWIEDZI 0