anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VAIO SVS1512V1ES - klawiatura

ROZWIĄZANE
lesstan
Nowicjusz

VAIO SVS1512V1ES - klawiatura

Czy KTOŚ zechciałby mi wskazać gdzie mógłbym kupić klawiaturę do modelu SVS1512V1ES. Ta, którą mam, została troszeczkę zalana a, zdaje się, klawiatur się nie naprawia.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Jeżeli chcesz kupić samą klawiature to jest to zupełnie normalne, że nigdzie jej nie kupisz od tego jest serwis autoryzowany żeby wykonać usługę wymiany klawiatury, czy innej części laptopa. Z tego co piszesz to laptop jest nowy na gwarancji więc nie radzę na własną rękę wymieniać klawiatury (jeśli jakimś cudem udałoby Ci się ją gdzieś kupić) bo możesz w ten sposób stracić gwarancje.

Możesz spróbować zadzwonić lub napisać do działu obsługi klienta, ale raczej usłyszysz dokłądnie to samo co ja napisałem.


Telefon:    0 801 382 462
E-mail:    customersupport.pl@eu.sony.com

 

P.S. listę serwisów autoryzowanych powinieneś mieć na karcie gwarancyjnej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Polecam kontakt z autoryzowanym sewisem VAIO.

lesstan
Nowicjusz

A gdzie np. w Warszawie bądź nawet innym mieście mogę znaleźć Autoryzowany Serwis Vaio? Pytałem w firmie warszawskiej Ram-Serwis (to jest serwis jak najbardziej autoryzowany)- nie zrobią, nie mają klawiatury do SVS1512V1ES.

 

Sprzęt zakupiony w roku bieżącym, w Polsce. Sporo kasy kosztował. Jest jakimś kompletnym nieporozumieniem brak możliwości zakupienia sporego podzespołu. 

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Jeżeli chcesz kupić samą klawiature to jest to zupełnie normalne, że nigdzie jej nie kupisz od tego jest serwis autoryzowany żeby wykonać usługę wymiany klawiatury, czy innej części laptopa. Z tego co piszesz to laptop jest nowy na gwarancji więc nie radzę na własną rękę wymieniać klawiatury (jeśli jakimś cudem udałoby Ci się ją gdzieś kupić) bo możesz w ten sposób stracić gwarancje.

Możesz spróbować zadzwonić lub napisać do działu obsługi klienta, ale raczej usłyszysz dokłądnie to samo co ja napisałem.


Telefon:    0 801 382 462
E-mail:    customersupport.pl@eu.sony.com

 

P.S. listę serwisów autoryzowanych powinieneś mieć na karcie gwarancyjnej.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

O klawiaturę możesz spytać w autoryzowanym serwisie. Jeśli nie jeden to drugi, jednak cena będzie wysoka. Możesz również poszukać klawiatury do swojego modelu na zagranicznych stronach lub portalach aukcyjnych. Do swojego VAIO kupiłem klawiaturę na naszym popularnym serwisie aukcyjnym. Miała nieco inny układ klawiszy (polski) niż oryginalna brytyjska.

Wymiana klawiatury nie jest niczym strasznym, ale konieczne jest odkręcenie tylnej obudowy. Warto poszukać w internecie filmików pokazujących wymianę klawiatury w laptopie danej serii.