anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vaio VPCEH2D1E/B duży problem z karta graf

ROZWIĄZANE
suicideseed
Poszukiwacz

Vaio VPCEH2D1E/B duży problem z karta graf

Witam

Mam problem z karta graficzna Geforce 410m, otoz w grach wycigam max 8 FPS na low detalach, w grach ktorych powinienem miec przynajmniej z 60,mam najnowsze sterowniki, mam ustawione na wydajnosci i plan zasilania tez na maxa, moj system to WIN 7 home premium, od pierwszego wlaczenia nie da sie w nic grac..

ma ktos jakis pomysl co moze byc nie tak??

btw przywracalem system 2 razy i nic.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Nie wierz we wszystko co piszą na forach mam lapka z i7 g660 i 16gb ramu i bf3 na średnich to pokaz klatek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

jeśli można spytać w jakie gry próbowałeś zagrać? Nie zrozum mnie źle chciałbym wykluczyć zbyt wymagające gry, komputer jest raczej z niskiej półki jeśli chodzi o moc.

 

EDIT: Czy zrobiłeś test wydajności sprzętu? Miałem podobną sytuację z poprzednim komputerem nie miałem zrobionego testu i komputer zachowywał się jakby miał tylko zintegrowaną kartę.

suicideseed
Poszukiwacz

W LOLa na przyklad , gralem na lapku o wiele gorszym i tam smigal bez problemu
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

gorszy to pojęcie względne tu jest budżetowy i3 który jest słabszy od starzych c2duo karta graficzna jest tylko trochę lepsza od zintegrowanej (lol do komfortowego grania wymaga czegoś pokroju g8800 Twojej karcie sporo brakuje) noi w starym komputerze miałeś najpewniej niższą rozdzielczość ekranu. Na takiej samej konfiguracji ale jednej z rozdzielczością 1280x800 a drugiej z 1920x1080 w pierwszym przypadku można grać ze wszystkim na maxa a w drugim będzie niegrywalna na minimalnych ustawieniach

suicideseed
Poszukiwacz

to dziwne troche,na forach pisze ze im na tym nawet BF 3 szedl albo GRID 2 z ktorego wyciagneli 50 fps 😕

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Nie wierz we wszystko co piszą na forach mam lapka z i7 g660 i 16gb ramu i bf3 na średnich to pokaz klatek
suicideseed
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

17 fps to nie jest płynna rozgrywka mam podobnie tyle że ja mam dwa razy taką rozdzielczość ekranu jak Ty. I komputer z linku to nie Twój sprzęt tam jest mocniejszy procesor.

 

Pytałem się Ciebie na początku, czy spr wydajność systemu?

suicideseed
Poszukiwacz

to znaczy jak to zrobic?:) bo nie wiem dokladnie o co Ci chodzi :wink:

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

w win 7 Panel sterowania\System i zabezpieczenia\System indeks wydajności systemu i tam uruchom ocenę chyba że już to zrobiłeś wcześniej