anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VPCS12X9E

ROZWIĄZANE
jazonn
Nowicjusz

VPCS12X9E

Witam!

Jestem posiadaczem Notebooka VPC12X9E mam zainstalowany system windows 7 bo tylko pod tym systemem działa prawidłowo czujnik światła od Sony. Pojawiła mi się możliwość upgrade do windowsa 10 i pytanie moje jest następujące czy po aktualizacji do windowsa 10 czujnik światła bedzie działał prawidłowo? Czy firma Sony wypuści nowy sterownik pod windows 8.1/ 10 ? Proszę o odpowiedź czy mogę aktualizować system do windowsa 10. Z góry dziękuję za wszyskie porady i odpowiedzi 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Teoretycznie jest to aktualizacja, więc jest szansa że wszystko będzie ok, ale gwarancji nie ma.

Ja bym aktualizował, szczególnie że po jej wykonaniu, w razie problemów, możesz łatwo przywrócić system do stanu sprzed aktualizacji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Teoretycznie jest to aktualizacja, więc jest szansa że wszystko będzie ok, ale gwarancji nie ma.

Ja bym aktualizował, szczególnie że po jej wykonaniu, w razie problemów, możesz łatwo przywrócić system do stanu sprzed aktualizacji.

jazonn
Nowicjusz

Aktualizacja nic nie pomogła 😞 słabe to jest ze strony Sony że przy takim sprzęcie nie można instalować najnowszego oprogramowania.Dzięki za zainteresowanie pozdrawiam :slight_smile: