anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

W jakiej kolejnosci zainstalowac sterowniki do win7 SVE151313F1EB

puchacz1985
Poszukiwacz

W jakiej kolejnosci zainstalowac sterowniki do win7 SVE151313F1EB

WItam!

 

Mam problem po zainstalowaniu systemu win7 w SVE151313F1EB,

 

mozliwe ze to wina kolejnosci instalacji sterownikow, nie mam medzera realtek HD AUDIO, i glosniki graja bardzo cicho nawet jak sie rozkreci glosnosc na max 😕

 

 

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

WItaj Puchacz1985,

 

Oto link, przekazany innemu użytkownikowi tego forum, który miał podobny problem:

 

 

Niestety instrukcje po tym linkiem są tylko po angielsku, hiszpańsku i portugalsku, ale mam nadzieję, że niemniej jednak posłuży Ci on asystą.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka_J

puchacz1985
Poszukiwacz

przykro mi bardzo, ale nic sie nie zmienilo

 

puchacz1985
Poszukiwacz

W win8 jest ta sama sytuacja, brak menedzera HD ADUDIO po instalacji sterwonika, i bardzo slaby dzwięk, moze ktos ma na to jakis pomysl??

 

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj puchacz,

Próbowałam zasięgnąć rady na szerszym forum naszych Ekspertów i niestety wygląda na to, że jak narazie nie da się z tym wiele zrobić:
"Realtek HD Audio Manager nie działa na VAIO PC, opcje Audio Manager (w Windows) znajdują się w zakładce Properties - Speakers... Improvements.

To samo z głośnością, przy nowych sterownikach Realtek, głośność pozostaje niska."

 

Przykro mi i mam nadzieję, że może jednak ktoś jeszcze będzie miał jakiś pomysł... :slight_smile:

Pozdrawiam,

Agnieszka_J

mateczek
Użytkownik

kto może mieć pomysł jak nie producent sprzętu lub oprogramowania ?? Bo nikt inny nie ma dostępu do kodu
cherubrock
Poszukiwacz

Mam ten sam problem z tym, że po czystej instalacji windows 8.1. Po instalacji sterowników ze strony SONY jak i najnowszych REALTEK dźwięk z głośników jest bardzo słaby. Zgaduję, że brakuje jakiegoś instalatora bo pod starym systemem mam widoczne: speaker/hp (realtek high definition audio) (wersja 6.2.9200.16384). A nanowym mam: Głośnik/Słuchawki (realtek high definition audio) (wersja 6.3.9600.16384). Czy ktoś coś wie na ten temat bo id Sony trudno liczyć na pomoc ?

damian-jaroswt
Poszukiwacz

Witam,

Czy komuś udało się naprawić ten problem? Mam to samo na modelu SVE1711T1EB. Dzięk bardzo słaby i brak managera Realtek. W moich oczach Sony traci bardzo dużo przez brak wsparcia użytkowników... W serwisie praktycznie żadnej pomocy nie można uzyskać...