anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

zablokowany dysk svf1521

mare37
Użytkownik

zablokowany dysk svf1521

Witam. Co prawda sprzedałem ten sprzęt bo doprowadzał mnie do szału ale na koniec pytanie. Czy ktoś spotkał sie z takim cudem. Po instalacji win 8.1 leptop dzialal w miarę ok jednak chciałem przywrócić do ustawień fabrycznych by był jak nowy i tu zonk. Instalacja z recovery i komunikat Dysk został zablokowany odblokuj dysk..no to próbuje odzyskiwanie..komunikat brak partycji recovery. Dodam ze w biosie wszystko wyłaczone. Sorry ale takich jaj to jeszcze nie widziałem. Dobrze ze sony juz nie bedzie wypuszczać tych beznadziejnych vaio.
4 ODPOW. 4
xrobak
Poszukiwacz

Nie wiem czy z tym pytaniem nie trzebaby się zgłosić raczej na forum Microsoftu. W ciągu ostatniego miesiąca już któryś raz słysze o takich jazdach z win 8.1 i wiem że to działo się na kompach różnych marek.

mare37
Użytkownik

W sieci znalazlem post tego typu i dotyczylo to rowniez laptopa sony. Byc moze rzeczywiscie instalacja win8.1 cos psuje. Jednak juz go raz stawialem z recovery majac wgrany 8.1 i poszlo bez problemu. Drugim razem dla klienta juz wystapil powyzszy komunikat.
sarc20
Poszukiwacz

Witam, mam identyczny problem. Tyle ze cos sie stalo z oprogramowaniem albo dyskiem i podczas próby przywrócenia ustawień fabrycznych wyskoczyła informacja o zablokowanym dysku. Niestety nie idzie nic z tym zrobić.
ROBERT-73.
Użytkownik

kurcze zrobiłem win 8.1 w czrerwcu i zdziwię się mocno jak bede miał podobny problem w przyszłosci co Wy tu piszecie.. jako ciekawostke powiem Wam że kumpel miał problem podobny tylko że na Asusie.. zdziwko go hapło gdy zobaczył komunikat BRAK ŚRODOWISKA ODZYSKIWANIA.. laptop trafił do serwisu i po dwóch tygodniach odebrał go z nowym dyskiem...