anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

cashback

profile.country.PL.title
Mycu-10.
Nowicjusz

cashback

Wystąpił problem podczas wypełniania formularza cashback, na stronie widnieje informacja o cashbacku obejmującym zakupy od 23.04 jednak kiedy wpisuję datę 30 wyskakuje błąd że podana data nie upoważnia mnie do skorzystania z promocji cashback. Czy ktoś jeszcze spotkał się z tym problemem?

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
Loorhaan
Poszukiwacz

Mam ten sam komunikat, data zakupu 04/05/2018 teoretycznie też nie upowaznia do cashback.

Ewidentnie jest to błąd programowania...

Wstyd Sony Polska...

 

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

U mnie to samo. Kamera kupiona 24-04-2018

profile.country.PL.title
MBeatZ
Poszukiwacz

Tena sam problem, zakup dokonany 25.04.2018r. Mam nadzieję że szybko to naprawią.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Jeśli macie problemy, skontaktujcie się z działem wsparcia pod tym adresem

 

http://services.sony.pl/supportmvc/pl/contact/email?cam=Cashback-DIME-Summer-2018-Poland

 

O ile, to możliwe, proszę śledzić dedykowany wątek tutaj - https://community.sony.pl/t5/blog-sony/cashback-odbierz-zwrot-do-5-000-zl/ba-p/2456899

profile.country.PL.title
Loorhaan
Poszukiwacz

Bardzo dziekuje za przesłanie linku do pomocy technicznej.

Telefon do support tez mam...

 

Drogie Sony Polska, dlaczego jest wam tak trudno przygotować i sprawdzić poprawność skryptu na stronie PRZED uruchomieniem całej akcji?

Tak oczywista rzecz...

Naprawdę zależy wam na słabej opinii całej rzeczy wkurzonych użytkowników, którym przesyłacie opcje ZGŁASZANIA (nie rozwiązania) problemu?

Stona dalej nie działa poprawnie... System odrzuca wnisoki z prawidłową datą zakupu....

🤦‍♂️

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@Loorhaan napisał(a):

 

Stona dalej nie działa poprawnie... System odrzuca wnisoki z prawidłową datą zakupu....

🤦‍♂️


Sprawa jest zgłoszona. Nie ma się co martwić. Każdy kto skorzystał z promocji, na pewno dostanie swój zwrot. 

Cierpliwości. 

 

profile.country.PL.title
Loorhaan
Poszukiwacz

Oczywiście...

To nie kwestia zamartwiania się bo koniec końców akcja się wydarzy.... 🤞

Może Sony wyciągnie wnisoki na przyszłość i po prostu dopilnuje osoby przygotujące akcję od strony technicznej , kontrolujące wykonawcę i osoby zatwierdzające ... 

 

Nie ma drugiej szansy na zrobienie pierwszego wrażenia...

A dobrą opinię buduje się długo...

 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Oczywiście fajnie byłoby, gdyby wszystko szło jak po maśle, ale nie sądzę by przeszkody, jakie teraz napotkały osoby korzystające z promocji, były na tyle dolegliwe by ogólnie akcję uznać za porażkę. :wink:

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

@Mycu-10. dzięki za czujność! Zespół pracujący nad funkcjonalnością strony wlaśnie zabiera się za usprawnienie rejestracji! :metal: