anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

hvl 42 wyzwolenie za pomoca błysku z hvl58

profile.country.pl_PL.title
kudanil58
Poszukiwacz

hvl 42 wyzwolenie za pomoca błysku z hvl58

Witam jak w temacie czy jest możliwe wyzwolenie hvl 42 przy pomocy błysku z hvl 58 lub na odwrót próbowałem i nie wiem czy ja robię coś nie tak czy się nie da :)

Szukałem tematu nie znalazłem jeśli przeoczyłem przepraszam proszę o przeniesienie połączenie lub usunięci

18 ODPOW. 18
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Jak najbardziej, jedną z nich ustawiasz jako nadajnik, a druga jest odbiornikiem. Jak to zrobić na pewno znajdziesz w instrukcji.

profile.country.pl_PL.title
kudanil58
Poszukiwacz

Kurde będę musiał przysiąść bo czytałem i nic tam takiego nie widzę albo niedowidzę :)

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Załóż jedną lampę na aparat i ustaw w niej tryb WL, włącz drugą i w niej też ustaw tryb WL. Powinno działać.
Możesz też obie lampy postawić na stopkach i włączyć w nich tryb WL, ten sam tryb trzeba ustawić w aparacie.

profile.country.pl_PL.title
kudanil58
Poszukiwacz

No właśnie nie bardzo właśnie tak zrobiłem co do wyzwolenia jak obydwie są jako wyzwolenie lampy wbudowanej to działa :) ale ja chciałbym jedną mieć na statywie a drugą na aparacie
Przeczytałem instrukcję rzeczywiste wyczytałem że niby się da ale mi się nie udaje albo ja coś robię nie tak 😕

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

jaki masz aparat?
EDIT: w instrukcji 58-ski jest tabelka, a w niej, że lampa zew może kontrolować inna lampę zew tylko wtedy gdy posiada się a700/850/900 nie wiem jak jest z dwucyfrowymi puszkami, ale zgaduje, że tylko a77 ma taką możliwość.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Dodam tylko, że HVL-58 musi być ustawiona jako wyzwalacz.
Na wyświetlaczu musi być CTRL + to, co napisał powyżej Paweł.

profile.country.pl_PL.title
kudanil58
Poszukiwacz

Mam 580 :) tabelkę przestudiowałem i mało z niej na początku zrozumiałem :)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

lictor napisał(a):

Mam 580 :) tabelkę przestudiowałem i mało z niej na początku zrozumiałem :)


No to nie wiem czy to będzie tak działać, żeby 58-ka zarządzała innymi lampami.
Sprawdzić nie mam jak, bo mam tylko 1 lampę.

profile.country.pl_PL.title
EDO-----
Poszukiwacz

:c37
Właśnie dotarła do mnie HVL-58AM. Jutro posprawdzam co i jak z tym wyzwalaniem.Mam jeszcze minoltę 3600HSD. Jak na razie jest jeden problem - brak instrukcji po polsku. W niedzielę byłem w Media Markt i była w cenie 1659PLN, sprzedać nie chcieli właśnie z powodu braku instrukcji po polsku. Kupiłem w FJ z przesyłką wyszło 1685PLN a instrukcji dalej nie ma. :c9
Na szczęście jest net http://panel-bis.pl/kkm/HVL-F58AM_PL.pdf :c4