anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Lampa Minolta 4000AF kostka

profile.country.en_GB.title
DZNornik
Poszukiwacz

Lampa Minolta 4000AF kostka

Witam !
Kupiłem lampę jak w temacie(jeszcze nie dotarła). Mam taką kostkę:
http://www.fotoellite.pl/_var/gfx/5dbea ... ecb561.jpg i nie wiem czy będzie odpowiednia do Sony a300 + ta lampa(oczywiście wiem że praca tylko w trybie manualnym). Sprzedający twierdzi że tak... :c7
Może ktoś obeznany coś podpowie.
A to krótki opis:
Kostka ta pozwala na podłączenie i wyzwolenie lampy błyskowej (aparatowej bądź studyjnej) z aparatów SONY/Minolta przy pomocy gniazda PC, lub "uniwersalnej" gorącej stopki

Kostkę SM-601 można zamocowac na sankach aparatu - gorącej stopki i wyprowadzić dalej sygnał synchronizacyjny przewodowo (sprzedawany osobno, , dołączony do wszystkich naszych lamp studyjnych).

Kostka umożliwia również korzystanie z aparatowych lamp błyskowych i wyzwalaczy radiowych nie dedykowanych dla aparatów SONY/Minolta

3 ODPOW. 3
profile.country.en_GB.title
DZNornik
Poszukiwacz

DZNornik napisał(a):

Witam !
Kupiłem lampę jak w temacie(jeszcze nie dotarła). Mam taką kostkę:
http://www.fotoellite.pl/_var/gfx/5dbea ... ecb561.jpg" target="_blank i nie wiem czy będzie odpowiednia do Sony a300 + ta lampa(oczywiście wiem że praca tylko w trybie manualnym). Sprzedający twierdzi że tak... :c7
Może ktoś obeznany coś podpowie.
A to krótki opis:
Kostka ta pozwala na podłączenie i wyzwolenie lampy błyskowej (aparatowej bądź studyjnej) z aparatów SONY/Minolta przy pomocy gniazda PC, lub "uniwersalnej" gorącej stopki

Kostkę SM-601 można zamocowac na sankach aparatu - gorącej stopki i wyprowadzić dalej sygnał synchronizacyjny przewodowo (sprzedawany osobno, , dołączony do wszystkich naszych lamp studyjnych).

Kostka umożliwia również korzystanie z aparatowych lamp błyskowych i wyzwalaczy radiowych nie dedykowanych dla aparatów SONY/Minolta


Nikt na prawdę nie wie nic na ten temat ?

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

A może gdyby ktoś wiedział to by napisał :question:

A może Ci co wiedzą to są na wakacjach :question:

Trochę cierpliwości. Nie wszyscy siedzą na forum przez 24h.
I nie wszyscy mają, używają, wiedzą.

Ja nie mam więc nie pomogę. Także moja rada to czekać i/lub wyszukać w googlach. Może coś się znajdzie :thumbsup:

Pozdrawiam :c22

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

DZNornik napisał(a):


Nikt na prawdę nie wie nic na ten temat ?



W tej chwili piszę z telefonu, ciężko mi sprawdzić Twój link. Wieczorem może będę miał okazję usiąść do komputera to odpowiem dokładniej. Na teraz opierając się na zacytowanum fragmencie to będzie pasować. Ale powtarzam, to opinia tylko na podstawie cytatu.