anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Osłona LCD do nex-6-ki

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
lakiluk55
Początkujący

Osłona LCD do nex-6-ki

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy jest osłonka do nex-6 na LCD. Wiadomo taką osłonkę zawsze można wymienić a przy okazji tworzy jakąś ochrone przed upadkiem, chociaż tego bym nie chciał. Bardziej tutaj chodzi o rysy . Na necie są osłonki do różnych modeli, ale nie umiem znaleźć do nexa-6. Możę np. te które pasują do 5R, 3 czy też 7 będą pasować do 6. Nie chcę kupować w ciemno. Proszę o radę i może jakieś linki ze stronami gdzie mogę kupić na necie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Tagi (1)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,


SONY posiada w swojej ofercie osłonkę z poliwęglanu: PCK-LM1EA

Jeśli dane na stronie są poprawne, to ta osłonka pasuje do NEX: C3, 5N, 6 i 7.

Więc jeśli szukasz zamiennika, to może być tak, że te zamienniki będą także pasować do tych modeli.

Ja w swoim aparacie stosuję tzw. szybkę GGS. Wybrałem ją z uwagi na cenę. Gdybym zarabiał w lepszej walucie, to bym kupił tę od SONY :wink:


Pozdrawiam,

kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,


SONY posiada w swojej ofercie osłonkę z poliwęglanu: PCK-LM1EA

Jeśli dane na stronie są poprawne, to ta osłonka pasuje do NEX: C3, 5N, 6 i 7.

Więc jeśli szukasz zamiennika, to może być tak, że te zamienniki będą także pasować do tych modeli.

Ja w swoim aparacie stosuję tzw. szybkę GGS. Wybrałem ją z uwagi na cenę. Gdybym zarabiał w lepszej walucie, to bym kupił tę od SONY :wink:


Pozdrawiam,

kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

osłonka jest niezbędna bo zawsze podczas focenia może ktoś wejść niepostrzeżenie i ochronisz szkło przed zarysowaniem, mi kiedys upadł aparat wraz ze statywem, obiektywowi nic sie nie stało poza tym ze w pewnym momencie lekko coś zgrzytało przy zmianie ogniskowej, osłonka cała sie posypała ale obiektyw pozostał cały