anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pas biodrowy

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Pas biodrowy

:c37

Kupiłem dzisiaj pas biodrowy Lowepro S&F Deluxe Waistbelt. O taki:
http://img651.imageshack.us/img651/9555/gadzetyfotograficznekto.jpg

Obiecałem sobie oraz swoim plecom lżejszy sezon. Do tej pory używałem (na większe zlecenia) torby Lowepro Reporter D650 z dodatkowymi LensCase'ami i dyndającą lampą błyskową. Minimum 10-11kg to mocno obciążający klocek. Ciężko się z tym chodzi.
Od dłuższego czasu unikam toreb i plecaków i na wypady zabieram body do łapy i jednego LensCase wpiętego do paska od spodni (pewnie sporo osób z otoczenia zdążyło zauważyć). No ale to nie to samo co pas specjalnie do tego celu zaprojektowany. Dlatego kupiłem pas. Ten szerszy. Jest jeden model cieńszy, ale zdecydowanie wygodniej jest mi z tym modelem. Jak ktoś chce to można dopiąć do niego szelki (jeszcze wygodniej):
http://img842.imageshack.us/img842/7129/productimage1541.jpg
Ogólnie można różne torby do tego podpiąć (np. dzięki systemowi Slip Lock). Jak to u Lowepro - przemyślana sprawa.


Muszę przyznać, że fajne to. W ten i przyszły weekend przetestuję pas i postaram się coś więcej napisać. Dołączę również jakieś foto.
Po co ten wątek stworzyłem? Bo chcę wam pokazać inne rozwiązanie. Owszem - nie wszędzie i nie dla każdego to rozwiązanie jest dobre. Ja mam plecak, dwie torby i ten pas. I jeszcze mi mało, bo wiele jest różnych sytuacji, a opakowanie na aparat powinno być porządne i dopasowane do aktualnych potrzeb.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
57 ODPOW. 57
profile.country.pl_PL.title
PriQso
Początkujący

10zer napisał(a):


mój tato zawsze mi mówił "fabryki się nie poprawia" ale jak chcesz.


ojj ale przyznam, że czasem nawet wypada poprawić fabryke :D

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Powiem szczerze, że zamiast poprawiać, wolałbym zaprojektować i zlecić uszycie takiego pasa, jakiego potrzebuję.

Koszt materiałów (taśmy, fastex'y, pianka itd) plus uszycie da zapewne podobną cenę, jednak dopasowanie i indywidualna użyteczność będzie bezcenna.

profile.country.pl_PL.title
kurakidwa
Nowicjusz

może taki ci podpasuje, bardziej taktyczny system molle
http://www.tatonka.pl/index.php/produkt ... gory_id=16

profile.country.pl_PL.title
PriQso
Początkujący

:c37
dokonałem wyboru i trafiło na LP 8-)
dziś przyszła paczuszka a w niej :

pas Deluxe Technical Belt ( postanowiłem dołożyć i kupić ten, z czasem szklarnia może się powiększyć :c20 )
Lens Case 1S
Lens Case 1N
Pasek Voyager C

ze względu , że na forum niema zbytnio zdjęć pasu + cas'ow ( tylko backstage fotografującego Krisa z pasem i większymi Cas'ami ) dodam je, by innym łatwiej było dokonać wyboru :c20

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

gratuluję nabytku :thumbsup:
faktycznie nie wstawiłem zdjęć samego produktu, ale postaram się naprawić swój błąd :c20

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Chciałem taki pas kupić , ale ciężko coś takiego na mnie dostać :| |
Gratuluje zakupu PriQso :thumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

hmmm....dziwne.....bo wydaje mi się, że nawet mój pas by Ci spasował......nie wspomnę, że są różne rozmiary (s/m lub l/xl) :c20

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Twój pasuje na mnie ?

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
PriQso
Początkujący

kris napisał(a):

gratuluję nabytku :thumbsup:
:c20



a dzięki :smileythumbsup:
w sobotę wypróbuje ;)

kris napisał(a):


faktycznie nie wstawiłem zdjęć samego produktu, ale postaram się naprawić swój błąd :c20



napewno inni będą czekać :c20
ja chętnie zobaczyłbym fotki w boju plenerowym :c34

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Bertone napisał(a):

Twój pasuje na mnie ?


strzelam...przecież ja go mocno muszę "zaciskać".....z dwóch stron można go regulować, jak chcesz to policzę ile ma szerokości po całkowity skurczeniu i wydłużeniu :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer