anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Capture One - czy to jest dostępne za free na ponad miesiąc czy tylko trial na 30 dni?

MaDrella
Nowicjusz

Capture One - czy to jest dostępne za free na ponad miesiąc czy tylko trial na 30 dni?

Capture One - czy ten program do obróbki raw jest dostępny za free na ponad miesiąc czy tylko trail na 30 dni? Nijak nie mogę znaleźć innej opcji, tylko trial albo płać, a miało być "Free for SONY", Dzięki

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

na tej stronie znajdziesz wszystkie ceny subskrypcji Capture One for Sony: https://www.captureone.com/en/store/buy-sony

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, Capture One Express (for Sony) jest za darmo i obsługuje pliki tylko z aparatów Sony. Możesz do tego dokupić wersję Pro, która ma kilka dodatkowych funkcji. Link do darmowej wersji – https://www.captureone.com/en/products/express/sony

 

profile.country.PL.title
Mar_Jan
Użytkownik

Witaj @MaDrella 

Jeśli nadal poszukujesz dobrego software'u do RAW-ów, to polecam darmowy, po polsku i stale rozwijany - RawTherapee. Jest doskonałą alternatywą dla płatnego Lightrooma, nie mówiąc o innych płatnych, albo darmowych, ale o przyciętych możliwościach. Jest jeszcze DarkTable, też darmowy, ale mnie on nie przypadł do gustu. RT jest poza tym na trzy platformy: Windows, Linux i MacOS. Instaluj RT i ciesz się dobrze zrobioną robotą. W razie, jeśli się zdecydujesz, daj znać, a mogę pomóc Ci opanować ten program. To prawdziwa maszyna, a nie żadna namiastka. Pracuję z nim od lat.

Pozdrawiam!

profile.country.PL.title
Mar_Jan
Użytkownik

@MaDrella 

Kilka tygodni temu było od Ciebie zapytanie. Odpowiedziały Ci trzy osoby, które poświęciły swoją uwagę i czas na Twój problem. Forum Społeczności Sony, w tym fani fotografowania, jak i ja, mający swoje doświadczenie, chętnie udzielają pomocy. Na tym polega wsparcie dla potrzebujących. I na tym opiera się idea Społeczności. Uprzejmością jest odpowiedzieć. Chyba, że kieruję te słowa w pustkę, tj. do osoby, która krótko po zapytaniu skasowała swoje konto.

profile.country.PL.title
tomasz3
Użytkownik

Witam

Wg mojej najlepszej wiedzy program Capture One Express (for Sony) jest na obecną chwilę niedostępny. Wszystkie linki w sumie prowadzą do pobrania 30-dniowego triala Capture One. Może za jakiś czas Sony znów powróci do tego. Jak dotąd posługiwałem się RawTherapee i DXOptic Pro ( od czasu do czasu pojawia się 'darmówka' wcześniejszej wersji). Nie mam porównania - może któryś z kolegów który pracował na CO i na RawTherapee odpowie który z tych dwóch programów jest lepszy.

profile.country.PL.title
Mar_Jan
Użytkownik

@tomasz3 

Stwierdzenie, że coś jest lepsze, albo gorsze, to ocena dość ogólna i w dodatku subiektywna. Skoro pracowałeś z RawTherapee, to określ, czego Ci w nim brakowało?

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

wystarczyło wpisać "capture one express sony" w google, pierwszy link odsyła do strony producenta i można ściągnąć program za darmo...

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Capture One, z tego co pamietam, to przy instalacji daje wybór czy chcemy wersję Pro czy Express dla Sony. 

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, darmowy Capture One jest cały czas dostępny. Widzę, że firma przeprojektowała stronę, ale wciąż oprogramowanie jest dostępne na stronie.
Przede wszystkim mamy do wyboru dwa programy. Płaty Capture One (for Sony) oraz darmowy Capture One Express (for Sony). I tego drugiego programu powinieneś szukać.

Poniżej zrzuty ekranu z aktualnej (06.06.2020) strony Capture One.

captureone_1.png

 

captureone_2.png

 

captureone_3.png