anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HDR 12E

profile.country.pl_PL.title
wojtek_wa_wa
Początkujący

HDR 12E

Czy ktoś może mi wyjaśnić jak działa "quick on' w tej kamerce.Kupiłem ją ze względu na tę funkcję właśnie...i trochę jestem rozczarowany albo coś źle robię :rolling_eyes:
Działa to mniej więcej tak, że quick on to jakby szybkie przełaczenie z trybu uśpienia do trybu gotowości a nie do trybu nagrywania O ZGROZO.
Może ktoś potwierdzić, czy jest to prawidłowe działanie ?
Druga sprawa, w czasie nagrywania włącza się żółta dioda zasilania pomimo tego, że kamera zasilana z baterii a nie ładowarki-troche mnie to irytuje-powinna być wyłączona.
Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

4 ODPOW. 4
oldguest
Początkujący

to jest "quick on" a nie "quick rec" więc funkcja działa poprawnie a dokładnie tak:
masz włączona kamerę naciskasz przycisk ona przechodzi w stan uśpienia (po określonym czasie w ustawieniach całkowicie się wyłączy) jeśli przed tym czasem naciśniesz znowu guzik ona poniżej 1sec będzie gotowa do nagrywania. Włączenie kamery (nie używając trybu uśpienia) zajmuję około 3-4 razy dłużnej.

profile.country.pl_PL.title
wojtek_wa_wa
Początkujący

tego się niestety obawiałem i zastanawiam się po co funkcja quick on skoro i tak trzeba dodatkowo wcisnąć rec. Sama funkcja quick on jest bezużyteczna, bo i tak w trybie uśpienia może być 10, czy max 20 minut a potem normalne włączanie. Przewidziałem to niestety i dokupiłem baterię FH100 niech pracuje w trybie ciągłym parę godzin, niestety założenie miałem takie, żeby szybko włączyć nagrywanie i uniknąć ciągłego nagrywania.

A może jakaś podpowiedź co do lampki ładowania, która w świeci w trybie nagrywania (zasilanie baterią)
Dziękuję za ev. wskazówki i pozdrawiam,

oldguest
Początkujący

Nie mam już tej kamery na stanie żeby sprawdzić zachowanie kontrolki...... A co do quick on to trzeba przed zaczęciem nagrywania jeszcze skadrować kamera musi złapać ostrość oraz ekspozycję balans bieli itd....

profile.country.pl_PL.title
wojtek_wa_wa
Początkujący

Szanowni Państwo,
Rozumiem Państwa ostatni wpis jako "nachalny lansik".
Temat dotyczył quick on, którento działa do dupy, czyli w bardzo wąskiej grupie zastosowań.
Wybór tej kamerki uważam za bardzo słuszny i celowy, ponieważ po 6-ciu latach posiadania DCR TRV nastał wreszcie godny następca. Jest jeszcze czas na zakup, bo kamerka jest wychodząca a następca ma tylko większy dysk co jest oczywiście ...WADĄ, że o podwójnej cenie nie wspomnę.
Reasumując przycisk quick on jest przyciskiem quick on...znacie może kamerki quick rec :D :D :D
Pozdrawiam,