anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

proszę o porade...

kszyh33
Początkujący

proszę o porade...

... po podłączeniu komputer wykrywa kamere jako dysk zewnętrzny ,ale brak możliwości jego eksploracji ,po kliknięciu na ikone nowego dysku ukazuje sie puste okno ,jaka może być przyczyna ,że komputer nie może odczytać zawartości kamery,"widzi"ją jako dysk,ale nie jest w stanie odczytać danych(filmy i zdjęcia)...proszę o poradę ..

p.s co oznacza ten komunikat:
"Unable to retrieve the management information"

11 ODPOW. 11
Elwira
Początkujący

Komunikat oznacza, że nie można uzyskać informacji dotyczącej zarządzania tym sprzętem.

kszyh33
Początkujący

no tak tylko jak zrobić by to sie nie pojawiało i odczytać zawartość kamery?

adam.malysz
Początkujący

Witam... trochę stary temat, ale chyba mam rozwiązanie z anglojęzycznej strony tu masz do ściągnięcia łatkę która powinna rozwiązać twój problem:
http://209.85.135.132/translate_c?hl=pl ... 99TYSxlXqA

adam.malysz
Początkujący

I jeszcze jeden moze sie komuś przyda:
http://translate.google.pl/translate?hl ... 26hs%3Dbt4
Pozdrawiam :smileyugeek:

kszyh33
Początkujący

niestety ten link z "łatką" nie działa :( ale dzięki i za to...

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

A jaką masz kamerę? Z jakim nośnikiem? Z jakiego systemu korzystasz? Czy problem pojawił się nage, czy tak jest od początku? Jest sporo możliwych przyczyn, problem do rozwiązania...

PS
taka prośba, możesz pisać normalną czcionką, jest lepiej widoczne i lepiej się czyta... Zmieniasz to jak klikniesz na odpowiedz i pod tematem po prawejstronie masz "Font size" i tam na "normalny". Z góry dzięki.
Pozdrawiam.

boston-----
Początkujący

Dyskusja nie ma sensu jeśli nie wiemy jakiej kamery używasz. A problem może być banalny czasem wynikać (co najczęściej) z samego PC. Na dobry początek ZAWSZE polecam sprawdzić czy na innym PC istnieje możliwość zgrania nagrań.

I tak ogólnie, nawet przy mojej dobrej woli (i jak podejrzewam innych forumowiczów), nie byłbym wstanie pomóc komuś kto pisze "kamera mi nie filmuje, co zrobić?" :)

kszyh33
Początkujący

kamera to DCR-SR36 z dyskiem twardym podłączana jest do USB,system operacyjny to Windows XP , problem występuje od początku, P.M.B.zainstalował sie dopiero po tym jak komp wykrył kamere , wcześniej wskazywał na dysk wymienny i program nie chciał ruszyc,sprawdziłem na innym słabszym technicznie kompie i poszło... :rolling_eyes:

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Często zdarza się, że problemy są spowodowane przez sam sprzęt (komputer). Nie chodzi już o wydajność, ale o jakość, wykonanie i awaryjność podzespołów. Mój sąsiad kupił na allegro gotowy komputer. Maszyna dosyć mocna. Tylko po kolei palił większość urządzeń podłączonych do USB. Zaczynając od myszki, kończąc na liveboxie. Okazało się, że USB robi spięcia i pali to co jest w porcie. Druga sytuacja u koleżanki, również sprzęt z allegro. Podzespoły markowe (min płyta główna Gigabyte, grafika Asus). Zainstalowany win XP. Również problem z USB, nie widział urządzeń, rozłączał się itd. Tu wystarczyło zmienić Win na Vistę i hulało. Inne sterowniki, inne środowisko. Niestety w elektronice różnie to bywa, czasami najgłupszy pomysł pomaga.
W Twoim przypadku proponuję zainstalować najnowszy Bios, zaktualizować sterowniki od płyty głównej, karty muzycznej i kontrolery USB. Możesz wejść do właściwości komputera i tam do managera urządzeń. We właściwościach głównych koncentratorów USB odznaczyć opcję "Zezwalaj komputerowi na wyłączanie tego urządzenia". Czasami to powoduje błędy.