anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

slow motion

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
japitra
Poszukiwacz

slow motion

Czy aparat Sony dsc rx 100M5 ma możliwość nagrania filmu w slow motin tak jak telefon Sony Xperia XZ Premium (w trakcie nagrywania filmu w normalnym tempie można włączyć slow motin i dalej nagrywać film w normalny tempie.
Jeżeli tak to jak to ustawić.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


japitra napisali:

Pytanie moje było czy jest możliwość nagrania filmu np 5 min a w nim np. 2 lub 3 filmiki 7s, tak jak w telefonie Xperia XZ Premium ?


Nie ma takiej możliwości. Slow Motion w RX100 IV/V działa wyłącznie wtedy, gdy pokrętło programów pracy ustawione jest w pozycji HFR. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Tak, ten model posiada możliwość nagrywania w slow motion dzięki funkcji HFR (High Frame Ratio). Dostepna jest od modelu RX100 IV :slight_smile:

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

profile.country.PL.title
japitra
Poszukiwacz

wiem, że można nagrywać w slow motion, ale tosą filmiki do 7 sekund. Pytanie moje było czy jest możliwość nagrania filmu np 5 min a w nim np. 2 lub 3 filmiki 7s, tak jak w telefonie Xperia XZ Premium ?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


japitra napisali:

Pytanie moje było czy jest możliwość nagrania filmu np 5 min a w nim np. 2 lub 3 filmiki 7s, tak jak w telefonie Xperia XZ Premium ?


Nie ma takiej możliwości. Slow Motion w RX100 IV/V działa wyłącznie wtedy, gdy pokrętło programów pracy ustawione jest w pozycji HFR. 

profile.country.PL.title
japitra
Poszukiwacz

Szkoda. Bardzo dziekuję