anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał ten temat do Ja też

Pawel_Lodz
Nowicjusz

VAIO - NIGDY WIĘCEJ !!! SVF CZYLI SYF

Od kilkunastu lat użytkuję różne komputery i laptopy - posiadałem już HP,Dell, Samsung. Żanda z tych marek nie zirytowała mnie tak jak SONY i wspaniały produkt VAIO.

Kupiłem Vaio SVF 152A29M i byłem szczęśliwy do momentu pierwszego uruchomienia komputera:

1. Mcafee Antyvirus - jego działanie zawiesza system i powoduje konflikty nawet przy przeglądaniu witryn www w tym youtube (który ledwo co działał). Po odinstalowaniu antyvira problem zniknął....

2. ...ale to był dopiero początek, nadszedł problem  z WIFI - komputer regularnie zrywa połączenia bezprzewodowe....aż nie chce mi się komentować...pragnę tylko się pożalić......

3. Zawieszający się touchpad

4. Dodatkowo w " Zarządzaniu dyskami" nie mogłem podzielić dysku na takie partycje na jakie chciałem. Przy dysku kilkaset GB, mogłem wydzielić max 100GB na drugą partycję (kiedy chciałem to wykonać, na dysku był jedynie zaintstalowany system...)

Mając niezbyt wiele czasu, po miesiącu, zareklamowałem laptopa. Ku mojej radości,"specjaliści" naprawili mi problem nr 4. Pozostałe 3 problemy pozostały  - w tym zainstalowali mi na nowo antyvira Mcafee :slight_smile:

 

Dodatkowo dziś wieczorem zapragnąłem włączyć na chwilę komputer (chcciałem tylko sprawdzić mail), ale okazało się że VAIO zadecydował że zrobi sobie aktualizację, która zajęła 30 minut. Niestety VAIO jest taki "wspaniały"  że nie musi się pytać czy zgadzam się na aktualizację w tej chwili......

 

WSZYSTKO TO JEST POPROSTU CHORE !!!!

JESTEM POPROSTU ZAŻENOWANY TYM, JAK DZIAŁA SPRZĘT ZA 3000ZŁ.......

NA KONIEC POŻALĘ SIĘ TAKŻE ŻE BĘDĘ DOMAGAŁ SIĘ ZWROTU PIENIĘDZY I KUPIĘ SPRZĘT INNEJ FIRMY.

NO CHYBA ŻE KTOŚ Z SERWISU DO MNIE ZADZWONI I POWIE ŻE BĘDĘ MU MÓGŁ NAUBLIŻAĆ....BO NAPRAWDĘ NA TO TYLKO MAM OCHOTĘ......BANDA ĆWIERĆMÓZGÓW TWORZY TEN SPRZĘT I BANDA PÓŁMÓZGÓW GO SERWISUJE..................

 

Kto dodał ten temat do Ja też