anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał ten temat do Ja też

profile.country.PL.title
krulka89
Poszukiwacz

KDL55W815B obraz co chwilę znika po podłączeniu PC HDMI

Witam, posiadam wyżej wymieniony TV od 3 dni, jak narazie jestem zadowolona ale emocje trochę opadły po doczytaniu tego, że nie ma Full HD 3D... i za co mam płacić 200zł, za aktywne okulary? Ale do rzeczy. 

 

Posiadam komputer PC z Windowsem 7 32bit, mam pociągnięty kabel HDMI (pod podłogą, z filtrami, dużo grubszy od tego drugiego) od niego do telewizora ok 10m w całości. Do TV mam dodatkowo podłączony dekoder satelitarny również HDMI (1,5m, był za ok 20zł) i z nim nie mam żadnych problemów.

Po podłączeniu PC przez ten długi kabel HDMI obraz normalnie się powiela, obraz i dzwięk jest w tv. Problem w tym, że chwilę później obraz znika na 1s i pojawia się ponownie i tak w krótkich odstępach znika - pojawia się.

Aby sprawdzić po czyjej stronie leży wina zrobiłam tak: 

 

PC -> HDMI ten długi -> telewizor LG 27" - działa, obraz nie znika

Laptop Lenovo z510 -> HDMI długi -> Sony W815B - obraz znika i pojawia się czyli to samo co PC

Laptop -> HDMI od dekodera -> Sony W815B - działa, obraz nie znika

 

I to już jest zamęt, bo co ja mam zrobić? To w ogóle możliwe żeby tv z kablem się nie "lubiły"? Oczywiście zmieniałam wejscia w TV, nic nie pomogło. Oprogramowanie jest najnowsze, sprawdzałam. 

 

Kto dodał ten temat do Ja też