anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał ten temat do Ja też

profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

Problem ze zmiana satelity kdl43w808c

Witam, zakupiłem antene satelitarną, zamontowałem, ustawiłem na hotbird 13 podłaczylem do tv i chce wyszukac kanały wiec wchodze:

ustawienia kanałów> ustawienia cyfrowe>ustawienia satelity>

programowanie satelity cyfrowego> pyta o konfiguracje wiec wybieram tak jak jest czyli stała bo mam pojedyńczy konwerter

Teraz ogólny satelita i wyświetla sie satelita 1 astra1 19.2 wiec chce zmienic na hotbird 13 klikam wyskakuje kolejne podmenu i co sie okazuje "pole wybór satelity" jest szare i nieda się tam nic zmienic pisze astra1 19E i tyle. Jedyna zmiana jest możliwa  kiedy zamias "ogólny satelita" wybiorę "preferowany satelita"  i następnie  "n na kartę" ale nie oto mi chodzi bo znajduje mi same kodowane stacje.

Czy wy również macie z tym problem? dodam że przywracałem Tv do ustawien fabrycznych itp itd i nie pomaga, soft najnowszy. Dodam że ogolnie poruszanie sie po menu ustawień kanałow bardzo wolno działa i nie raz Tv się zwiesi w nim i nic nie pomaga tylko wtyczka z gniazdka.

 

 

Ps. Zwracam się do panów z Sony o poinformowaniu działu technicznego o owych problemach.

 

Kto dodał ten temat do Ja też