anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał ten temat do Ja też

Piggyman
Poszukiwacz

X8505C Przypadłość

Witam serdecznie,

 

Zauważyłem niezwykle sporadyczne zjawisko dotyczące TV 55X8505C, gdzie podczas uruchamiania TV zapala się biała dioda i pokazuje się czarny ekran, po czym wyłącza się i muszę go ponownie włączyć aby było w porządku. Jak wpsominałem, dzieje się tak bardo rzadko (może raz na dwa-trzy tygodnie lub radziej) i zauważyłem to po ostatniej aktualizacji oprogramowania (jednak tego pewien nie jestem). Jest to kolejna przypadłość oprogramowania czy początek problemów z TV (co by było dziwne zważywszy na częstotliwość występowania)?

 

W menu serwisowym wszystkie wartości (nie licząc liczby godzin i włączeń) na 0, a więc nie było żadnych błędów dotyczących chociażby zasilania. Miałem już inne, typowo systemowe przypadłości, m.in. samoczynne włączanie diody TV nocą, co powodowało brak działania pilota i inne problemy po uruchomieniu TV w takim stanie (częste zjawisko), komplikacje z włączeniem, na które pomagało tylko chwilowe odłączenie od zasilania itd., także nie panikuję i liczę, że również i to można podpiąć pod system, tym bardziej że nikt tego aboslutnie nie wykryje w razie zgłoszenia. TV służy jako monitor, od zawsze korzystam wyłącznie z portów HDMI.

 

W ciągu ostatniego miesąca wystąpiło to już drugi raz, co wywołało u mnie lekkie zaniepokojenie i nakłoniło do założenaia tematu. Od tygodnia jednak znów spokój, a specjalnie włączam TV częściej niż zawzwyczaj. 

Kto dodał ten temat do Ja też