anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał ten temat do Ja też

profile.country.PL.title
Sylwewter
Poszukiwacz

Słuchawki WF 1000XM3 (bateria krótko trzyma) szybkie rozładowywanie baterii podczas użytkowania.

witam wielbicieli audio i fanów jakości i rzetelności informacji przekazywanych przez SONY, 

 

nie mam dla was dobrych wieści, ale być może wy to już przerobiliście i o tym wiecie. Informacja handlowa przed zakupem słuchawek nie jest kompletna i wprowadziła mnie w błąd. Słuchawki wg. informacji handlowej z opakowania, oraz dostępnej w internecie (do której dotarłem) i przekazanej w salonie firmowym SONY, powinny pracować do 6ciu godzin na jednym ładowaniu. Działają 1,5godziny!! i się wyłączają. Słuchawki użytkuję 3 miesiące, więc oddałem do serwisu gwarancyjnego. Dzisiaj odebrałem słuchawki z serwisu gwarancyjnego z informacją, którą chciałem się z wami podzielić.

 

Serwis powołał się na ,,tabelę w przewodniku pomocniczym" ?!! stwierdzając, że słuchawki są sprawne i działają poprawnie ale krótko, ponieważ mam włączone różne funkcje (NC/DSEEHX AUTO/EQ ON (MANUAL)). NIE WIEDZIAŁEM O ISTNIENIU TABELI POMOCNICZEJ, W KTÓREJ JEST TAJNA WIEDZA O TYM, ŻE TE SŁUCHAWKI NIE GRAJĄ TYLE ILE IM SIĘ PRZYPISUJE W INFORMACJI HANDLOWEJ, na opakowaniu i ustnie przez pracowników salonu firmowego SONY! Jest to nadużycie i manipulacja, ponieważ ani w internecie, ani w materiałach handlowych, ani w salonie firmowym SONY w Łodzi przy ulicy Jana Pawła II, NIKT NIE MÓWI O TABELI POMOCNICZEJ na którą powołuje się serwis I KRÓTKIM DZIAŁANIU BATERII max 1,5 godziny. 

 

informuję uprzejmie, że po wyłączeniu wspomnianych funkcji słuchawki grają jak tani szmelc.

 

Dla mnie to jest tania ściema i dałem się nabrać na to raz. Obawiam się, że przy takim handlowaniu firma SONY zniknie za 10 lat albo szybciej, i stanie się niszową firmą dla frajerów, którzy wciąż wierzą w magię LOGO SONY i jakości nabywanych towarów.

 

Czuję wielkie rozczarowanie, i czuję się po prostu oszukany. 

pozdrawiam społeczność! 

p.s. przy zakupie czegokolwiek SONY audio, a już zwłaszcza słuchawek PYTAJCIE ZAWSZE O PARAMETRY Z TABELI POMOCNICZEJ SERWISU. :). jest nadzieja, że unikniecie rozczarowania,

Kto dodał ten temat do Ja też