anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Cashback

profile.country.PL.title
Kindow
Użytkownik

Cashback

Czy ktoś ma tak jak ja z rejestracją produktu w promocji cashback? Kupiłem aparat objęty promocją i nie mogę go zarejestrować aby zwrócono mi cześć wydanej kwoty o której mowa w regulaminie promocji. Czy sony nabija klientów w butelkę? Pisałem do działu obsługi klienta i każą czekać. Czekam czekam i będę chyba czekać aż mine termin zgłoszeń.

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Przykro nam z powodu Twoich negatywnych doświadczeń z systemem rejestracji. Chcielibyśmy pomóc, niemniej zgłoszenie usterki systemu przez infolinię to zdecydowanie najbardziej efektywna forma, bo trafia ona bezpośrednio do IT teamu, który to naprawia. 

profile.country.PL.title
Agnieszka_PZ
Poszukiwacz

Dzień dobry,

 

Czy Państwa IT team ma wakacje od miesiąca? Proszę o jak najszybszą naprawę błędu, który mają Wasi klienci. Jeżeli chcecie zadbać o klientów to powinniście priotytetowo się tym zająć. Taki problem jak autor tego wpisu ma dużo więcej osób w tym również ja. Sprawdzcie na forum ile macie wpisów na ten temat, może warto się w końcu tym zająć?

 

 

profile.country.PL.title
.darek
Nowicjusz

I ja mam problem, po wprowadzeniu wszystkich danych wyskakuje mi błędny numer seryjny. Zgłoszone czekam.  Jak rozwiążą problem to kupuję makro na cashbacku jak nie to nie :wink:

profile.country.PL.title
Antysony
Nowicjusz

Nie potrafią naprawić błędu (a raczej nie chcą) ale blokowanie użytkowników forum to idzie im doskonale. Nie luuubimy prawdy i nie znosimy krytyki. Cwaniaki

PawelKO9
Nowicjusz

Też mam problem . Po wypełnieniu komunikat, że jest problem i że nad nim pracują. 

profile.country.PL.title
Kindow
Użytkownik

"Pracują" na pytanie kiedy skończą odpowiadają że nie wiedzą. Proszę czekać cierpliwie. Jak nawet uda im się to naprawić to jak ludzie się rzucą to ich serwer się spali. I tak d*pa i tak d*pa
profile.country.PL.title
marty_84
Nowicjusz

Witam,
od kilku dni próbuję wielokrotnie wypełnić formularz cashback i cały czas wyskakuje ten błąd i każą próbować później. A 14. sierpnia się zbliża...
Czy komuś z Was w końcu udało się zarejestrować cashback skutecznie?
Jeśli tak, to jak to zrobiliście? :wink:
Pozdrawiam!

profile.country.PL.title
.darek
Nowicjusz

Cześć.

 

Mi udało się udało wypełnić formularz na samym początku miesiaca. Pisz do supportu.

profile.country.PL.title
januszczuper
Poszukiwacz

Pytanie z innej beczki, że tak powiem. Czy ktoś czeka jeszcze na przelew z cashback? Akceptacja 9 sierpnia, jeszcze teoretycznie w ciągu 6 dni powinien przyjść, ale patrząc po forach przelewy w przeciągu max dwóch tygodni wysyłali od akceptacji...