anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

cashback

profile.country.PL.title
Karolina_1607
Poszukiwacz

cashback

Witam, zakupiłam sounbar w promocji Cashback. Z problemami ale udało mi sie zgłosić zakup i w dniu 26.04 dostałam potwierdzenie rejestracji z informacją iż zwrot środków otrzymam w ciagu 28 dni.

28 dni mineło dawno, nawet 28 dni roboczych zwrotu dalej nie ma 😕

Czuje się zażenowana, bo już kolejny raz kontaktuję się mailowo i telefonicznie i zero reakcji. Otrzymałam informację, że moj mail został przekazany do menagera działu cashback, ale on znajduje sie za granica.... serio.

Podejcie firmy napewno zniecheciło mnie do dalszych zakupów.

Czy ktoś w ostatnim czasie tez miał taki problem?

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
WaldemarB.
Poszukiwacz

Pisz ze zrozumieniem. Jak do nich też tak piszesz jak tutaj na forum to nic dziwnego że cię olewają. Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Karolina_1607
Poszukiwacz

hmmmm.... a co jest nie rozumiałego w moim poście ?

RAV00000
Nowicjusz

Mam ten sam problem, możesz podać numer z jakim się kontaktowałaś?

profile.country.PL.title
Karolina_1607
Poszukiwacz

Telefon: +48 22 30 60 694

 

profile.country.PL.title
Karolina_1607
Poszukiwacz

I udało sie skontaktować? Cos wskurać ?

U mnie cały czas odpowiedzi, że otrzymam zwrot....ale kiedy nie powiedza a termin zgodny z regulaminem dawno minał 😕

profile.country.PL.title
arturo2234
Poszukiwacz

Witam. U mnie to samo. 2 tyg ich mecze o cashback. Totalnie nic. 

profile.country.PL.title
Karolina_1607
Poszukiwacz

U mnie tez dalej nic 😕 za każdym razem ta sama odpowiedz : Przepraszamy za niedogodności i czas oczekiwania.

Cashback otrzyma Pani na podane konto Bankowe przez Panią. Nie dysponuje informacją kiedy dokładnie przelew będzie realizowany.

 

To jest juz żenujące.....jestem w szoku taka duża firma i takie podejscie.

Gdyby cos sie udało prosze o info , trzymam kciuki

profile.country.PL.title
arturo2234
Poszukiwacz

Nie ma sprawy dam znać. Sam czekam na cashback. Już 2tyg po 28dniach roboczych. Mnie uspakajali że jest poślizg bo dużo wniosków. Spokojnie pieniedze znajda się na koncie lada moment. Trzeba jeszcze poczekać. Mam pytanie do Ciebie. Posiadasz tv sony ale który model dokładnie?

 

 

profile.country.PL.title
arturo2234
Poszukiwacz

Witam ponownie. U mnie już cashback jest na koncie:) Kilka razy interweniowałem i w koncu oddali mi kase. W Pani sprawie też sie upomniałem że dziewczyna z forum na sony też oczekuje długi czas. U mnie była sprawa prosta ktoś nie wysłał potwierdzenia nadania przelewu i stad to opóźnienie. Dopytywałem wczoraj o co chodzi i doszła w czym jest problem. Ale na poczatku rozmowy że jestem z tym sam nikt nie oczekuje po cashback.. Także pilnuj swojej sprawy bo będzie się mega dłużyć:) Powodzenia.