anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

cashback

profile.country.PL.title
Karolina_1607
Poszukiwacz

cashback

Witam, zakupiłam sounbar w promocji Cashback. Z problemami ale udało mi sie zgłosić zakup i w dniu 26.04 dostałam potwierdzenie rejestracji z informacją iż zwrot środków otrzymam w ciagu 28 dni.

28 dni mineło dawno, nawet 28 dni roboczych zwrotu dalej nie ma 😕

Czuje się zażenowana, bo już kolejny raz kontaktuję się mailowo i telefonicznie i zero reakcji. Otrzymałam informację, że moj mail został przekazany do menagera działu cashback, ale on znajduje sie za granica.... serio.

Podejcie firmy napewno zniecheciło mnie do dalszych zakupów.

Czy ktoś w ostatnim czasie tez miał taki problem?

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
Karolina_1607
Poszukiwacz

Dziękuję za informację. Wczoraj wysłąłam kolejnego maila, napisałam jeszcze na fb. I napewno bede dzwonic.

To super że sie udało, ale swoją drogą żenada, że tyle trzeba sie upominać

profile.country.PL.title
arturo2234
Poszukiwacz

Zgadzam się. To porażka by opominac się o pieniadze które oni sami proponują w promocji. Mam prośbę. Jaki masz dokładnie model tv. Potrzebuje się podpytać bo nie wiem czy mam usterke w swoim tv. Możesz mi pomóc?

profile.country.PL.title
Karolina_1607
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
arturo2234
Poszukiwacz

Mam ten sam model tyle że 50 calowy :slight_smile: Słuchaj u Ciebie w podglądzie na netflixie masz też takie pasy na środku matrycy albo jak na pełnym ekranie oglądając film jak dasz przycisk back z pilota? Zobacz u mnie to tak wygląda:/ Nie mam nikogo kto ma ta sama serie tv. Fajnie jak mogłabyś powiedzieć czy u Ciebie też tak jest?:) Byłbym wdzieczny.

20220612_124540.jpg

20220612_124552.jpg

20220612_124557.jpg

 

profile.country.PL.title
Karolina_1607
Poszukiwacz

nie u mnie nie ma takich pasów. 

Kase w piatek dostalam :slight_smile: uff