anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gwarancja i Reklamacja SONY

didus0
Początkujący

Gwarancja i Reklamacja SONY

Na poczatku napisze ze mam FIOŁA na punkcie SONY !!!!! :c37 Kupilem corce laptoka SONY VAIO i po okolo czterech miesiacach padl ekran LCD. Pojechalem do sklepu SONY CENTRE i zglosilem usterke. Kazano mi zadzwonic , dano kazda wskazowke jak to zrobic i oczywiscie nr tel na infolinie. Tel odebral doswiadczony pracownik, zapytal o wszystko o dane itp..Powiedzialem ze mam na dysku wszystki dane i, ale pracownik poinformowal mnie ze zaznaczy ze sa dane i zeby nie byly kasowane. Poinformowal mnie ze jutro przyjedzie kurier UPS i odbierze laptopa i ze musi byc wyslany do servisu do NIEMIEC !!! Troszke mnie to zmartwilo ze tak daleko i czas sie wydluzy :( Powiem tak jestem po wielkim wrazeniem firmy kurierskiej UPS za szybkosc !!! Na drugi dzien moj sprzet byl w NIEMCZECH !!! O czy zostalem poinformowany przez wiadomosc tekstowa SMS !!! Naprawa trwala razem z transportem tam i z powrotem 6 dni !!! Oczywiscie naprawa zostala naprawiona, jestem pod WIELKIM wrazeniem jak firma SONY traktuje swoich klientow !!! Nie zdarzylo mi sie jeszcze byc tak mile zaskoczony przez gwaranta !!! Pelen szacunek dla SONY i firmy kurierskiej UPS !!! Moja awaria nie zniechecila mnie do kupowania produktow SONY wrecz jeszcze bardziej zyskala chodz chyba nie ma co , bo tak jak pisalem mam bzika na jej punkcie !!! Dziekuje wszystkim i nie bojcie sie reklamacji !!!!PELEN PROFESJONALIZM !!! Pozdrawiam ... :c22

40 ODPOW. 40
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Ciekawe, czy odbiorcy chińskich produktów również są tak oddanymi fanami :slight_smile:

A tak na serio to oby tak dalej. Kupując markowy produkt nie płacimy tylko za samo urządzenie, ale również za obsługę, gwarancję, markę... ogółem za wszelkie wartości dodane. Fajnie, że mentalność Pani z wiejskiego sklepu GS odchodzi w przeszłość...

Pozdrawiam
cogito

katarzynka-----
Początkujący

Sony, to sony :thumbsup: A tak zupełnie poważnie to fajnie się czyta takie rzeczy. Wiadomo z elektroniką bywa różnie, zawsze może się coś zepsuć, ale liczy się fakt jak zostajemy potraktowani również w momencie reklamacji sprzętu.

didus0
Początkujący

:c4 Dokladnie Katarzynka :nauseated_face: SONY to SONY i wszystko na temat :nerd:

didus0
Początkujący

No i stalo sie :c8 Zle slrecili mi laptoka VAIO jak wlaczylem w nocy to przeswituje swiatlo na zewnatrz :flushed:

didus0
Początkujący

No to jak zaczolem tamat to musze i skonczyc :flushed:

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

didus0, masz wyjątkowego pecha. Sony powinno Cię zatrudnić jako testera sprzętu bo na pewno wszelkie ewentualne usterki w Twoich rękach by się ujawniły :slight_smile:

Pozdrawiam
cogito

didus0
Początkujący

didus0, masz wyjątkowego pecha. Sony powinno Cię zatrudnić jako testera sprzętu bo na pewno wszelkie ewentualne usterki w Twoich rękach by się ujawniły :slight_smile:

No mam pecha :c14 w domciu caly zestawik SONY i na laptopie sie mozna troszke powiedziec zawiodlem :c9 ale poczekamy jak go wysle i co mi napisza i jak naprawia. Napewno dokoncze mojego BLOGA :c20 Pozdrawiam :c37

profile.country.pl_PL.title
daareek
Poszukiwacz

Podepne sie jako kolejny user zadowolony i z produktow i z rozpatrywania reklamacji pzez Sony... :-)

TV KDL52-HX900, TV zakupiony wysylkowo, 1 dzien po uplyniecu terminu mozliwosci 10dniowego zwrotu przy zakupie na odleglosc pojawily sie 3 martwe pixele w jednej lini.

Ogolnie dramat bo nowy tv a tu kicha. Z jednej strony - wiadomo zdaza sie. Ale dla mnie taki sprzet jest nie do uzytku. Reklamacja, chwila napiecia i... staneli na wysokosci zadania, panel LCD zostal wymieniony na nowy. :-) Coprawda tez nie obylo sie bez malej przygody - za pierwszym razem po wymianie TV wrocil z serwisu bez elementu do ktorego przykreca sie do TV wieszak (zamiast otworow pod sruby byly po prostu dziury), ale po poprawce jest OK.

Od tego czasu jak na razie kupilem jeszcze pare zabawek Sony i jestem zadowolony... Tym IMHO powinien roznic sie sprzet uznany za markowy od "taniosci"...

didus0
Początkujący

Podepne sie jako kolejny user zadowolony i z produktow i z rozpatrywania reklamacji pzez Sony... :-)

Dokladnie wszystko jest ok !! noo ale ja jeszcze nie wyslalem laptoka do serwisu bo jest narazie potrzebny !! Ale musze wyslac bo tak to nie bedzie !! Wiem ze go naprawia ale ten czas ?? niby krotki a dlugi :c34