anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak skontaktować się z Sony Polska?

ryba82
Użytkownik

Jak skontaktować się z Sony Polska?

Witam serdecznie.

Dlaczego numer kontaktowy do firmy Sony nie działa i nie odpowiadają na meile?

Proszę o jakieś działające namiary ponieważ te ze strony nie działają.

Pozdrawiam.

32 ODPOW. 32
profile.country.PL.title
jotka48
Poszukiwacz

Po wprowadzeniu ustawień fabrycznych telewizora można przywrócić po aktywacji aplikacjiWysłane ze smartfona w T-Mobile, sieci największych możliwości.
profile.country.PL.title
Deimos77
Poszukiwacz

Mnie udało się znaleźć taki numer do sony: 22-3060694.

Ale od pół godziny mam wnerwiający komunikat: dziękujemy za cierpliwość, za chwilę połączymy cię z naszym konsultantem...A chciałem zadać proste pytanie: kiedy mój sony o rozdzielczości 8K zacznie odtwarzać takie materiały z You Tube, bo tu Ekspert siedzi cicho i udaje, że nie widać mojego pytania, które zadałem w osobnym wątku!

profile.country.PL.title
Deimos77
Poszukiwacz

W końcu po 35 minutach jakiś "ekspert"  odebrał i wmawiał mi, że na You Tube nie ma materiałów w 8K!

Ręce opadają!!!

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

faktycznie na YT jest kilka klipów w jakości 8k i masa filmów, które w nazwie mają 8k, a kończą na 4k. Tak, czy siak o ile mnie pamięć nie myli TV Sony działają na Androidzie, a YT należy do google i to do producenta aplikacji powinieneś pisać w sprawie uruchomienia 8k video, a nie do producenta TV. Sony nie ma żadnego wpływu na to kiedy aplikacja innego producenta zostanie zaktualizowana...

profile.country.PL.title
Deimos77
Poszukiwacz

Dostałem informacje z innego źródła, że ponoć Android 10 ma obsłużyć 8K z You Tube. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku się przekonam...

profile.country.PL.title
Marcin273
Poszukiwacz

Dlaczego nie mogę zainstalować innych motywów w moim Sony l3

profile.country.PL.title
Deimos77
Poszukiwacz

Skontaktowałem się dzisiaj z Sony, ale Pani nie potrafiła odpowiedzieć na proste pytanie: czy Sony KD 85ZG9 posiada   kodek AV1, który jak wiadomo jest darmowy.Pytanie okazało się dla niej za trudne!

To czemu ma służyć taka "infolinia"?

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, telewizor został wyprodukowany trochę wcześniej niż zostały wprowadzone te kodeki, o ile mnie pamięć nie myli Samsung i LG wprowadzili ten kodek w telewizorach z 2020 roku. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie i nie mam pojęcia, czy da się programowo wprowadzić dodatkowe kodeki (wydaje mi się że nie da się, bo procek nie jest do tego przystosowany) może ktoś bardziej zaznajomiony z tv sony się wypowie.

 

Ja bym w tej kwestii nie miał pretensji do infolinii, mają oni dostęp do instrukcji (gdzie nic o av1 nie ma) i na tym się opierają. 

profile.country.PL.title
Deimos77
Poszukiwacz

No niby data produkcji TV jest styczeń 2020 rok. Nawet dwa dni temu zaciągałem nowe oprogramowanie zarówno do TV jak i do pilota. Czyli widać, że Sony coś tu niby robi. Oczywiście na infolinii też nie mają pojęcia co wprowadziła najnowsza aktualizacja...You Tube coś tam ostatnio porobiło, że nowszy Android 10 ma sobie ponoć poradzić z odtwarzaniem 8K z You Tube, ale kwestia samego kodeka AV1 dalej do końca nieznana...

profile.country.PL.title
Deimos77
Poszukiwacz