anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Konkurs "woda" czy pamiętacie regulamin, bo coś tu nie gra?

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
arbiszc
Użytkownik

Konkurs "woda" czy pamiętacie regulamin, bo coś tu nie gra?

Witam,

Brałem udział w tym konkursie i czytałem regulamin. Pamiętam, że można było zgłosić dowolną ilość zdjęć ale do finału mogły być wybrane tylko 2 lub 3 zdjęcia jednego uzytkownika. Próbuję zlokalizować ten regulamin ale bez skutku. Jeżeli pamiętacie to potwierdzcie że mam rację. Przejżałem finałowe zdjęcia i są w śród nich naprawdę piękne, tylko dlaczego niekturzy użytkownicy maja tam przykładowo nawet 10 zdjęć. Jeżeli pisze się regulamin, a potem nie stosuje do jego zapisów, to jest to zwykły przekręt. Co wy na to?

Oto moje wnioski po analizie zdjęć:

Jeżeli są osoby, które mają tych zdjęć więcej, to po co tworzyć regulaminy do których nie stosuje się zespół wybierający finalistów?

AndreyTk (10 zdjęć w finale), Wireman13 (5 zdjęć w finale), makucan (4 zdjęcia w finale), Andi1170 (5 zdjęć w finale)....., to jest nie w porządku w stosunku do reszty uytkowników i zgłaszających swoje zdjęcia.

Pozdrawiam Artur

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Regulamin konkursu "Woda" był tej samej treści co regulamin obecnie trwającego konkursu.

 

Nie ma tam mowy o limitach ilościowych (co wg mnie jest błędem bo aktualnie kilku użytkowników wkleja zdjęcia zupełnie nie związane z tematem, ot po prostu jak popadnie). Selekcja zdjęć również nie jest obarczona żadnymi limitami ilościowymi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
arbiszc
Użytkownik

Witam ponownie.

Sprawa rozwiązana. Dostałem odpowiedz od jednego z moderatorów i okazuje się, że był zapis odnośnie limitu zdjęć, które mogą być w finale ale w trakcie konkursu z niego zrezygnowano... . "Zmiana zasad w trakcie gry" dziwne działanie. Trudno było - minęło, lecz tak się nie powinno dziać w poważnych konkursach.

 

Oto pełna odpowiedz od moderatora:

 

Betreff: konkurs woda
Wysłano: ‎07-04-2015 13:17
 

Hi Artur,

 

Thanks a lot for your mail.

 

We decided to remove this rule upon a request from the judges. It turned out that this rule was not very parcticable since it was too complicated for the judges. The problem is that the judges monitor the entries during the whole month and if they have added 3 pictures of a person and the same person has added new images later on that were even better the judges had to remove some of those pictures. As the judges wants to focus on the picture they asked us to remove this rule. So a few days after the competition had started we removed this rule from the terms and conditions.

 

Anyway, the number of pictures doesn't count - each participant can win only once so it doesn't matter if there are ten or only on pictures in the short list.

Everything that counts is the idea and the picture itself.

 

Have a great day

Cheers

Peter

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Regulamin konkursu "Woda" był tej samej treści co regulamin obecnie trwającego konkursu.

 

Nie ma tam mowy o limitach ilościowych (co wg mnie jest błędem bo aktualnie kilku użytkowników wkleja zdjęcia zupełnie nie związane z tematem, ot po prostu jak popadnie). Selekcja zdjęć również nie jest obarczona żadnymi limitami ilościowymi.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Grzesiek no właśnie w poprzednim konkursie był zapis, że przy selekcji zdjęć będzie wybierane max 2 albo 3 zdjęcia danego autora żeby zredukować ilość zdjęć konkursowych. Dokładnie nie pamiętam szkoda, że regulamin zniknął bo nie ma jak tego teraz potwierdzić...

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

To zależy o którym konkursie mowa. Bo konkurs "Malowanie światłem" owszem miał ograniczenia do 5 zdjęć od jednego autora. Konkurs był ograniczony wyłącznie do 3 krajów: Polski, Niemiec i Holandii.
Co do konkursu "woda" to był on globalnym i jakoś nie przypominam sobie zapisów o sztywnych limitach zdjęć po selekcji. 

 

Zgadzam się tylko z autorem pytania, że 7-8 zdjęć od jednego użytkownika w finale to lekkie przegięcie. Dlatego ja w ogóle jestem zwolennikiem by dany użytkownik mógł zgłosić do konkursu najwyżej 3 zdjęcia. Może wówczas zgłaszający skupiali się na temacie, a nie zgrywali do każdego konkursu swoje galerie z komputera. 

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

W ost konkursie było ograniczenie, a w zasadzie selekcja zdjęć żeby nie było sytuacji że jeden autor ma większe szanse bo dodał 100 zdjęć. Nie rozumiem czemu wątki o konkursach i ich regulaminach są usuwane...
profile.country.PL.title
arbiszc
Użytkownik

Witam ponownie.

Sprawa rozwiązana. Dostałem odpowiedz od jednego z moderatorów i okazuje się, że był zapis odnośnie limitu zdjęć, które mogą być w finale ale w trakcie konkursu z niego zrezygnowano... . "Zmiana zasad w trakcie gry" dziwne działanie. Trudno było - minęło, lecz tak się nie powinno dziać w poważnych konkursach.

 

Oto pełna odpowiedz od moderatora:

 

Betreff: konkurs woda
Wysłano: ‎07-04-2015 13:17
 

Hi Artur,

 

Thanks a lot for your mail.

 

We decided to remove this rule upon a request from the judges. It turned out that this rule was not very parcticable since it was too complicated for the judges. The problem is that the judges monitor the entries during the whole month and if they have added 3 pictures of a person and the same person has added new images later on that were even better the judges had to remove some of those pictures. As the judges wants to focus on the picture they asked us to remove this rule. So a few days after the competition had started we removed this rule from the terms and conditions.

 

Anyway, the number of pictures doesn't count - each participant can win only once so it doesn't matter if there are ten or only on pictures in the short list.

Everything that counts is the idea and the picture itself.

 

Have a great day

Cheers

Peter