anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Linki i załączniki

profile.country.PL.title
andrg_
Nowicjusz

Linki i załączniki

Nie wiem czy też tak macie, ale u mnie ( IE ) po kliknięciu na linka lub załącznik(foto) strona docelowa zawsze otwiera się w tm samym oknie co było forum. Czy nie dałoby się tak zrobić żeby otwierało się to w nowym oknie albo zakładce ?. Pytanie to kieruję do administracji forum :)

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

And63 napisał(a):

Nie wiem czy też tak macie, ale u mnie ( IE ) po kliknięciu na linka lub załącznik(foto) strona docelowa zawsze otwiera się w tm samym oknie co było forum. Czy nie dałoby się tak zrobić żeby otwierało się to w nowym oknie albo zakładce ?. Pytanie to kieruję do administracji forum :)



Dziękuje za zwrócenie uwagi. Temat przekazałem do administratora forum. Mam nadzieję, że niebawem ta niedogodność zostanie poprawiona.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
Castel899
Początkujący

Witam. Dla czytelności postów niektórzy wplatają skrót linku w treść zdania. Nie można by wyróżniać tych skrótów zdecydowanie innym kolorem niż tekst? :bulb: Jakaś tam różnica (przy b. intensywnym wpatrywaniu) niby jest, ale nawet moderatorzy dla pewności piszą skróty "wołami", co w netykiecie oznacza krzyk. A może mam kiepski monitor lub Daltona w oku?
Pozdrawiam

Castel899
Początkujący

Widać, że uaktywniono automatyczne wytłuszczanie skrótów do linków. Dzięki !

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Dziękuje za współpracę.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;