anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Stopki :)

profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

Stopki :)

Wiem, że drażliwy temat :P. Chodzi o to, że nie ma limitu wielkości obrazka w stopce...
Myślę, że 40-50 kilo i 350x50 pikseli by wystarczyło :) Rafiki używa blueconnecta, inni tez moga i zrobi się problem w pewnym momencie bo stopki bedą się dłużej ładowały niż miniaturki fotek... Nie narzucam - po prostu proponuję przemyśleć... Na razie forum śmiga, gra i buczy ale po Iplusie próbowałem i.... :) no właśnie. Niech się Rafi wypowie :)

Mycroft
9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Zalecałbym umiar, jeżeli chodzi o stopki, ale... dla mnie najważniejsze jest żeby były one poprawne z punktu widzenia szeroko pojętej kultury osobistej.
Stopka to pewien wyraz ekspresji (obok avatara) osoby zarejestrowanej na forum, nie widzę powodu by robić z nich problem.
Choć sam muszę się przyznać, że ze 4 razy zmniejszałem logo foto teamu w mojej stopce... :)
Mycroft Twoja stopka wygląda jak plakat wyborczy hihihi...
...ale hasła masz słuszne!

Quter-----
Początkujący

Norbi proszę Cię daj na luz. Jak słyszę o ograniczeniach stopek, regulaminach itp to no sam wiesz. Niech każdy aranżując swoją stopkę kieruje się zdrowym rozsądkiem i dobrym smakiem (myślenie obowiązkowe) a będzie ok. Oczywiście gigantyczne bannery i niesmaczne treści powinny być negowane, ale ograniczenie bannera do 350x50 pikseli to ograniczenie ekspresji bo ja np: wolałbym banner 500x25 pikseli itd itp. ;)

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Biorąc pod uwagę zebrane zdania, wielkość obrazka w stopce została ograniczona do 500 pikseli szerokości i 50 pikseli wysokości. Dziękuje za zwrócenie uwagi.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

Dałem na luz. Taka wielkość spoko jest... Po prostu niech się nie ładuje masakrycznie i tyle :P

Mycroft
Quter-----
Początkujący

RASTX napisał(a):

Biorąc pod uwagę zebrane zdania, wielkość obrazka w stopce została ograniczona do 500 pikseli szerokości i 50 pikseli wysokości. Dziękuje za zwrócenie uwagi.

Pozdrawiam,
Radek



Super wg. mnie taka wielkość jest jak najbardziej ok. :)

Mycroft napisał(a):

Dałem na luz. Taka wielkość spoko jest... Po prostu niech się nie ładuje masakrycznie i tyle :P


Spoko będzie dobrze. :)

profile.country.PL.title
aalbin
Poszukiwacz

Tak biegam po forum i nie widzę.
Jak dodać stopkę i avatar?
Dzięki za pomoc,

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

aalbin napisał(a):

Tak biegam po forum i nie widzę.
Jak dodać stopkę i avatar?
Dzięki za pomoc,


Witaj,
Po zalogowaniu się, w dolnej części ekranu, po prawej stronie znajdziesz panel „Narzędzia”, gdzie znajduje się wejście do Twojego profilu – „Panel użytkownika”.
Następnie w panelu użytkownika znajdziesz w górnej części ekranu, po lewej stronie zakładkę „Opcje”. Wybierając zakładkę „Profil” możesz dodać avatar ( „Edytuj avatar” ) oraz stopkę ( „edytuj podpis” ).
Każdą operację potwierdzasz poprzez „Wyślij”.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.PL.title
aalbin
Poszukiwacz

RASTX, już wszystko działa...................dziękuję. :)

Pozdrawiam,
Radek

;) :)

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Już widzę, że jest dobrze, masz stopkę i „pomostowy” avatar. ;)

Pozdrawiam imiennika,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;