anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Naprawa gwarancyjna

profile.country.pl_PL.title
Bigg-----
Początkujący

Naprawa gwarancyjna

Mam następujący problem - oddałem do naprawy gwarancyjnej kino domowe. Naprawa trwa już 5 tygodni. Sprzęt kupiłem w Euro RTV i tam oddałem do naprawy. Euro RTV twierdzi,że sprzęt od razu wysłali do Sony (nikt mi nie wyjaśnił co to dokładnie znaczy "do Sony"). Na pytanie o czas naprawy stwierdzili, że nie są w stanie odpowiedzieć, bo to nie oni naprawiają. Wysłali (podobno) pytanie do Sony o termin, ale nikt im narazie nie odpisał. Na zgłoszeniu naprawy gwarancyjnej jest informacja, że rozpatrzenie reklamacji trwa 14 dni. Konsultant Euro RTV twierdzi, że "roztarzenie" to nie znaczy "naprawa" bo ta może trwać dłużej.
Czy ktoś z Was miał do czynienia z podobnym tematem, z naprawą gwarancyjną?

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Bigg napisał(a):

Mam następujący problem - oddałem do naprawy gwarancyjnej kino domowe. Naprawa trwa już 5 tygodni. Sprzęt kupiłem w Euro RTV i tam oddałem do naprawy. Euro RTV twierdzi,że sprzęt od razu wysłali do Sony (nikt mi nie wyjaśnił co to dokładnie znaczy "do Sony"). Na pytanie o czas naprawy stwierdzili, że nie są w stanie odpowiedzieć, bo to nie oni naprawiają. Wysłali (podobno) pytanie do Sony o termin, ale nikt im narazie nie odpisał. Na zgłoszeniu naprawy gwarancyjnej jest informacja, że rozpatrzenie reklamacji trwa 14 dni. Konsultant Euro RTV twierdzi, że "roztarzenie" to nie znaczy "naprawa" bo ta może trwać dłużej.
Czy ktoś z Was miał do czynienia z podobnym tematem, z naprawą gwarancyjną?


Witaj,

nie chciałbym przesądzać, ale był już tutaj wątek, w którym autor miał duże pretensje do SONY, że trzyma jego sprzęt w naprawie 6 miesięcy. Co się okazało? Że on również oddał sprzęt do naprawy przez sklep (prywatnie zawsze tego unikam) i sprzęt leżał w tymże sklepie przez ten czas 😕
Myślę, że powinieneś porozmawiać z kierownikiem działu obsługi klienta lub po prostu najwyżej ustawioną w hierarchii sklepu osobą by dowiedzieć się, gdzie jest Twój sprzęt.
Życzę powodzenia oraz szybkiego powrotu sprzętu :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer