anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowy dział :)

profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

Nowy dział :)

Tak chciałem zaproponować - taki mały dział "Absurdalne piksele" - gdzie użytkownicy mogliby wrzucać śmieszne, absurdalne zdjęcia z sytuacji naszej szarej rzeczywistości... Ja wczoraj na przykład miałem taką fotkę "Zatrudnię ekspedientkę" a zaraz obok druga kartka dużymi literami "Przyjmujemy używane koce i prześcieradła" :) Co na to Admin ? :P

Mycroft
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Mycroft napisał(a):

Tak chciałem zaproponować - taki mały dział "Absurdalne piksele" - gdzie użytkownicy mogliby wrzucać śmieszne, absurdalne zdjęcia z sytuacji naszej szarej rzeczywistości... Ja wczoraj na przykład miałem taką fotkę "Zatrudnię ekspedientkę" a zaraz obok druga kartka dużymi literami "Przyjmujemy używane koce i prześcieradła" :) Co na to Admin ? :P



Witaj,

Pomysł bardzo ciekawy. Już przekazałem informację. Jeszcze dzisiaj taki dział powstanie.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Nowy zaproponowany temat już powstał. Zapraszam Mycrofta jako pomysłodawcę na naszym forum do zamieszczenia pierwszych zdjęć. Dział jest rozwinięciem Foto Galerii.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.pl_PL.title
kotfilemon
Początkujący

A czy będzie dział "Ogłoszenia" ?

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

kotfilemon napisał(a):

A czy będzie dział "Ogłoszenia" ?



Witam,
Nie planujemy w chwili obecnej działu „ogłoszeń”. Chcielibyśmy, aby nasze forum służyło głównie użytkownikom do wymiany spostrzeżeń, informacji czy doświadczeń, które związane są z użytkowaniem sprzętu naszej firmy. Być może w późniejszym etapie rozwoju forum rozważymy powstanie takiego działu, dziękuje za informację.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;