anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem sony Xperia z ultra

bart129
Nowicjusz

problem sony Xperia z ultra

Witam, od kilku dni dzieje się z moim telefonem coś dziwnego. Mianowicie czasami nie jest to za każdym razem gdy odpalę jakąś aplikacje lub ktoś do mnie dzwoni to głos jest słyszalny przez głośnik od rozmów a nie przez ten główny jest to straszny problem dla mnie zrobiłem hard reset przywróciłem ustawienia fabryczne formatowałem kartę SD i nadal mi się to dzieje proszę o pomoc najgorsze jest to ze jestem przewlekłe chory i czasami się tak dzieje przy budziku a musze brać leki o równych godzinach pomocy!!!
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj bart129,

 

Ponieważ Twój problem dotyczy telefonu Sony, najlepiej będzie, jeśli skontaktujesz się bezpośrednio z infolinią Sony Mobile:
telefon +48 22 22 77 444,
e-mail: questions.pl@support.sonymobile.com

Można też wysłać e-mail przy pomocy formularza na stronie pomocy Sony Mobile tutaj.

 

Życzę pomyślnego rozwiązania problemu

i pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka_J

Bea43wp.pl
Użytkownik

Ja kupiłam sony xperia e w kwietniu i od początku był problem z radiem - zacinało się- zawieszało jak kolwiek to nazwać. Czterokrotnie oddałam telefon do supportu i raz wymienili płytę główna, a dwa razy telefon na nowy wymieniono podobno ale niestety jak usterrka była tak w dalszym ciągu występuje . Dzwoniłąm do sony jak pani proponowała ale tam to już wogole z nikim się nie można dogadać - dzwoniłąm tam parokrotnie i oczywiście za każdym razem  od początku tłumaczyłam o co chodzi z moim telefonem ,pani na infolinii monotonnym głosem zupełnie nie kompetentna  kazała mi przez telefon naprawiać telefon ... już nie wiem gdzie mam zadwonić czy napisać może ktoś tutaj jest zorientowany prosze o pomoc