anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem Xperia Z2 nie ładuje się

ROZWIĄZANE
Neoshogun
Nowicjusz

Problem Xperia Z2 nie ładuje się

Kupiłem telefon w sobotę 20.04.2014 tego samego dnia naładowałem do pełna. Następnego dnia telefon zaczął wariować nagrzewać się i bateria rozładowała się bardzo szybko. Podłączenie do ładowarki nic nie dało telefon w ogóle nie pokazywał żeby się ładował. Teraz telefon leży całkowicie rozładowany, poszperałem trochę w sieci i okazuje się, że ten sam problem mają wcześniejsze modele Z i Z1. Widać, że nie jest to rzadki problem i powtarza się nawet w nowym produkcie dopiero co wypuszczonym na rynek. Sony nie odrobiło pracy domowej i sprzedaje buble. Telefon w ogóle nie wchodzi w tryb safe mode i nie jest wykrywany przez komputer. Telefon nie jest wykrywany przez oprogramowanie PCC i SUS. Po podłączeniu do ładowarki nie ładuje się co jakisz czas zapala się czerwona dioda a po jakimś czasie gaśnie. Pozostawiony telefon na 10h ładowania dalej nie pokazuje żadnych oznak życia. Do tej pory korzystałem z telefonów Samsunga i nigdy nie miałem takiego problemu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, proponuje oddac sprzet do sklepu z tytułu niezgodności towaru z umową.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, proponuje oddac sprzet do sklepu z tytułu niezgodności towaru z umową.
binek300300
Nowicjusz

aktualka pomoże android l

wawrys
Nowicjusz

Witam!

Kupiłem niedawno Z1 i po trzech miesiącach to samo się zrobiło próbowałem wszystkich metod resetowania telefonu ale nic nie pomogło jutro ide do EURO AGD bo tam go kupiłem i reklamuje, kurde szkoda bo naprawdę podoba mi się ten sprzęt .

binek300300
Nowicjusz

no

to ładowarkiie szlak trafił , dla takiego  warto zakópić power banka