anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ramka drukarka DPP-F800

profile.country.PL.title
PawelSokolowski
Nowicjusz

Ramka drukarka DPP-F800

Po kilku latach leżenia w szufladzie, ramka-drukarka dostała szansę na zarobienie na siebie.

Niestety okazało się, że CD ze sterownikiem zaginęło i o dziwo, w dobie internetu Sony nie udostępnia sterownika do swojego sprzętu online. W Windows Update też nie ma sterownika do tej drukarki.

Chciałem obejść problem i wrzuciłem obrazy które chciałem wydrukować na kartę SD.

Drukarka okazała się sprytniejsza i nie rozpoznaje plików JPG, które wrzuciłem.

Sprawdziłem porady forum angielskiego, zastosowałem wszystkie, nic nie pomaga.

Nie chciałbym sciągać sterowników z podejrzanym stron, bo przy okazji dostane w gratisie jakiś malware, albo przynajmniej jakąś reklamową zarazę.

Sony niestety kolejny raz mnie zawiodło. Ostatnio kupiłem 2 telewizory, niestety, dopiero po drugim zorientowałem się jak Sony się zepsuło. Od lat kupowałem sprzęt tej firmy, czas zmądrzeć.

 

Tagi (1)
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Kontaktowałeś się z supportem?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@PawelSokolowski zgłosiłem Twój problem do supportu. Jak tylko będę miał odpowiedź dam znać.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
PawelSokolowski
Nowicjusz

Nie kontaktowałem się, bo zabrałem się za drukowanie w piątek późnym wieczorem, poświęciłem cały weekend na walkę z tematem. Znalazłem obejście, przenosiłem przez kartę SD, wcześniej wklejając zawartość zdjęcia w zdjęcie, które drukarka rozpoznaje, co nie jest tematem prostym i co najdziwniejsze nie jest powtarzalne.

Ale bugi SONY ma teraz nawet w logowaniu na stronę. Przed chwilą w formularzu logowania, podpowiedział mi moje hasło w polu login, otwartym tekstem !

 

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj @PawelSokolowski

Wysłaliśmy zapytanie do Supportu, z nadzieją, że będzie możliwość dodania sterownika na stronę. Jednak odpowiedź brzmi, Sony przeszukało swoje wszystkie archiwa i niestety ten sterownik nie jest już dłużej dostępny. Bardzo mi przykro.

Pozdrawiam,

Agnieszka_J