anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Rejestracja w my sony

traja-----
Początkujący

Rejestracja w my sony

Witam chciałem się zarejestrować się my sony i za każdym razem przy adresie internetowym pojawia się komunikat "Wystąpił problem techniczny. Spróbuj ponownie później" o co chodzi?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj :c37

Chcąc sprawdzić czy problem się pojawia u mnie - specjalnie dla Ciebie zarejestrowałem się na my sony. No i udało się. Z jakiej przeglądarki korzystasz ? Czy problem pojawia się na innych komputerach/przeglądarkach ?


Czekam na odpowiedź :D

Pozdrawiam,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
nok-----
Nowicjusz

To ja się podepnę z moim "problemem".
Jestem zarejestrowany na My Sony, zarejestrowałem tam trzy odbiorniki tv. Po próbie zarejestrowania ( zresztą nieudanego, bo spóźniłem się jeden dzień) jednego z nich czyli KDL40-W5500 w programie "5 lat gwarancji" tenże odbiornik zniknął z zakładki " moje produkty".Ponowna próba jego rejestracji jest już niemożliwa bo mój nr tv jest już w systemie. Rozmowy z konsultantami Sony kończą się zawsze w ten sam sposób czyli nijak. Oni odpowiadają, że wysyłają problem do admina strony i każą czekać. To trwa już ponad pół roku, bez pojawienia się mojego tv na zakładce "moje produkty" w MySony. Niby to nic poważnego ale skoro zarejestrowałem produkt to czemu nie mam go mieć pod swoim loginem? Może któryś z modów mógłby coś poradzić?
Pozdrawiam
Wojtek.