anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

26EX320 - przeglądarka i nagrywanie na HDD.

Ziom97
Początkujący

26EX320 - przeglądarka i nagrywanie na HDD.

Witam wszystkich. Zakupiłem niedawno TV podany w temacie. Jedną z rzeczy, która skłoniła mnie (tzn moich rodziców, o tak powiem :) ) do zakupu, była możliwość podłączenia Internetu. Po jego podłączeniu (u mnie akurat przez kabel LAN) spróbowałem wejść na stronę, na której mam internetowe transmisje, np. meczów piłkarskich. Niestety, po załadowaniu się strony okazało się, że przeglądarka w w/w. TV nie posiada Adobe Flash Player oraz innych wtyczek niezbędnych do odtwarzania transmisji, a gdy próbowałem je pobrać - oczywiście pisało, że 'na mój typ urządzenia nie ma tejże wtyczki' - takie moje przetłumaczenie z angielskiego. Nagrałem nawet na pendrive Mozillę Firefox z nadzieją, że otworzy się i będzie możliwe korzystanie z niej, aczkolwiek baardzo w to wątpię. Tu pytanie - czy będzie jakaś aktualizacja przeglądarek w TV Sony, ażeby miały różne wtyczki - tu akurat Flash Player?
I drugie pytanie - krótsze. Po podłączeniu pendrive do TV można normalnie oglądać zdjęcia, itp. Jednak, gdy próbuję coś nagrać, wyświetla mi się komunikat, żebym 'podłączył dysk HDD USB' - z pamięci, ale mniej więcej dobrze napisałem. Czy więc ten TV za HDD USB traktuje dysk przenośny o pojemności 250GB i nie wystarczy mu zwykły pendrive 1GB? Bardzo liczę na odpowiedzi i z góry za nie dziękuję. Pozdrawiam :)

12 ODPOW. 12
Ziom97
Początkujący

I jeszcze pytanie - w jakim formacie nagrywają się zapisane materiały?

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.
Aktualnie nie ma możliwości dogrania wtyczek typu flash do przeglądarki wbudowanej w tv. Jedyną szansą na zmianę tej sytuacji są aktualizację oprogramowania wypuszczanie przez Sony.

Nagrywanie możliwe jest jedynie na porcie USB REC ( jeśli dobrze pamiętam ). Pen o pojemności 1gb powinien wystarczyć, by coś nagrać.

Co do formatu... Nie wiem dokładnie jaki jest to format, jednakże, jest on odczytywany tylko przez telewizor ( nie ma możliwości nagrania i potem odtworzenia tego np. na PC).

Ziom97
Początkujący

Co do dysku to sprawdziłem - powinien mieć przynajmniej 32 GB...

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Minimalna pojemność pendrive'a który można zarejestrować w TV jako dysk do nagrywania to bodajże 32GB max to 2TB(tutaj to oczywiście dysk HDD).

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

I możesz zarejestrować 8 takich dysków, więc jest na co nagrywać :).

Pozdrawiam Stubb
Ziom97
Początkujący

Na początek trzeba mieć na czym :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Wszystko jest przed Tobą :D . Swoją drogą jestem ciekaw ile lat trzeba spędzić na oglądaniu 16t (8 nośników po 2t) filmów, clipów itp

Pozdrawiam Stubb
rodzyno
Początkujący

Zakupiłem ten sam model tv,jednak po włączeniu i odczekaniu ok 1min z telewizora wydobywają się trzaski,tak jakby coś stzelało u ciebie ziom też tak jest?

Ziom97
Początkujący

Nieee, u mnie jak na razie spokój w środku, nic sie nie buntuje ;D