anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

40 EX 720 i dekoder HD upc

oldfan
Początkujący

40 EX 720 i dekoder HD upc

Witam serdecznie
Panowie jak ustawić głośność Tv by zgrywał się z dekoderem UPC Moze cos trzeba ustawic w dekoderze .Kalibracja pilota przeszła pomyślnie mogę zmieniać kanały i pogłaśniać Tyle ze jedne kanały sa na max głośne inne ciche Jedyne co mogę zrobić to wyciszyć do zera ale płynna regulacja nic nie daje Mialem stary tv samsunga i wszystko grało Byty pewne odchylenia Ale to co jest teraz to nędza Musze mieć 2 piloty jeden zmienia kanały (ten z UPC ) drugi (sony) musi regulować dzwiek Nie wiem czy coś namieszałem ale może ktoś coś doradzi
Z góry dziękuje

Czy w tm tv istnieje coś takiego jak zapamiętywanie poziomu głośności ?
Sprawdzam te poziomy głośności i raz jeden raz drugi kanał ma ta przypadłość

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Spróbuj ustawić automatyczną regulację poziomu głośności w swoim TV.
Powinna znajdować się w ustawieniach dźwięku (chyba zaawansowane - może których z bardziej doświadczonych kolegów się wypowie jak dokładnie włącza się tą funkcję).

Pozdrawiam Stubb
oldfan
Początkujący

Dzieki za odpowiedz
Próbowałem z tymi ustawieniami automatycznymi niestety lipa
Zadzwoniłem do UPC i pan mnie oświecił.Dekodery podłączone prze HDMI nie pozwalają na regulacje głośności w przypadku gdy dźwięk nie jest zwyklym stereo Kanal który nadaje np jakiś AC3 wtedy dekoder nie pozwala na regulacje I to może być tylko na filmie lub tylko na reklamie Generalnie 2 piloty w reku ;) lub podłączyć sie przez euro ale wtedy obraz lipa :(

NO oczywiście może ktoś cos wymyśli ;)

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

To licho trochę tak z dwoma pilotami szaleć na wieczornym seansie.
A próbowałeś podłączyć kabel HDMI do TV w wyjście HDMI ARC? (wyjście w którym lata i obraz i dźwięk) Może takie rozwiązanie pomoże?
Bo jak widzę, wina leży po stronie dekodera upc?

Jak takie podłączenie nie zadziała to poddaję się :c20

Pozdrawiam Stubb
oldfan
Początkujący

Stubb tez pomyślanym ze to nędza z dwoma pilotami Wiec nie dając wiary konsultantowi tech UPC Wymieniłem dekoder ,musiałem troche nakombinować ale udało się ! Nowy dekoder zachowuje sie jak trzeba Mogę sterować tv z pilota UPC bez problemu Moja rada nie słuchać matołków na infoliniach ;)
A nie orientujesz sie czy ten model Tv ma możliwość calkowitego wyłączenia ekranu podczas np słuchania radia ?

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Co do ludzików z infolinii zgadzam się z Tobą :thumbsup: , domyślam się jak się tam pracuje --> :c44 (bez urazy oczywiście :) ).
Jeśli chodzi o radio (nie jestem pewien) ale chyba nie ma takiej opcji. Może ktoś z większą wiedzą lub z tym modelem się udzieli?

Pozdrawiam Stubb