anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

40V4000 i magnetowid Panasonic

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

40V4000 i magnetowid Panasonic

mam taki mały problem, mam podłączony magnetowid do LCD za pomocą EURO. Korzystam z funkcji w magnetowidzie DIRECT TV REC czyli automatycznego włączenia nagrywania kanału który jest w danym momencie oglądany. Problem polega na tym że od kilku dni pojawia mi się komunikat na TV brak podłączonej nagrywarki i magnetowid ani drgnie. Dodam tylko że nie zmieniałem ustawień ani kabli. Czyżby to był podobny problem co z TIMEREM??? że ta funkcja nie działa w LUTYM?

9 ODPOW. 9
profile.country.pl_PL.title
Pawe_1975
Początkujący

Witam,

Może jest to kwestia jakiś ustawień SmartLinka (chociaż nie wiem czy Panasonic stosuje ten sam system). Generalnie tylko w ten sposób widzę możliwość wymiany informacji VCR-TV. Jeszcze co mi przychodzi do głowy to niekontakt na przewodzie, lub "niepełny" przewód euro.

pozdrawiam

Paweł

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

dzięki za odp. ale chyba to nie to. wszystko do pewnego momentu świetnie działało. moje podejrzenia skłaniają się do kolejnego błędu w oprogramowaniu TV. To tak jak z tym TIMEREM o którym już wielokrotnie pisałem ale dla przypomnienia zrobię to jeszcze raz ;-) TIMER w niektórych miesiącach nie działa na skutek błędu w sofcie i być może z nagrywaniem jest podobnie. Czekam nadal na opinie od was czy ktoś miał podobny problem.

stasiek-----
Początkujący

op35 raczej to nie ma nic wspólnego z softem. Podłącz innym kablem, być może rozwiąże to problem.

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

kable sprawdzałem dwa razy i nic. wydaje się "na chłopskich rozum" że skoro pojawia się komunikat na TV (momencie włączenia nagrywania na magnetowidzie) że brak podłączonej nagrywarki to komunikacja między LCD a magnetowidem działa. Tylko że nie daje sygnału do nagrywania ogólnie mówiąc.

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

8-) no i jak myślałem problem sam znikł :shock: zakładam się o 100zł że to wina softu!!!

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ja mogę założyć się o 100zł, że to jest klasyczny przykład złośliwości rzeczy martwych ;)
Bardzo możliwe, że to sofcik. A kompletnie nic z tym nie robiłeś, samo z siebie poszło??

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

dokładnie TAK, problem sam się pojawił i sam zniknął ;-)

Razak-----
Początkujący

Szkoda, że nie sprawdziłeś przestawiania daty to byś wiedział :)

slawko23
Początkujący

a ustawiłeś AV2 odpowiednio?

Może kable są źle podpięte?