anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

aplikacja tv SideView

kan_not
Poszukiwacz

aplikacja tv SideView

Czy ktoś z was używa tej aplikacji? Ile polskich kanałów tv udało wam się odnaleźć?
18 ODPOW. 18
GmeruHD
Użytkownik

Pewnie, że korzysta :slight_smile: Aplikacja bardzo fajna. U mnie np. bardzo sprawdza się w przypadku używania internetu i wpisywania czegoś. W ogóle takie rzeczy za pomocą pilota idą ciężko a ta aplikacja znacznie to ułatwia.

 

Co masz na myśli o kanałach? W EPG jest większość kanałów PL.

kan_not
Poszukiwacz

No właśnie chodzi mi o polskie kanały w EPG. Mam sygnał od UPC(o ile to ma jakiekolwiek znaczenie) i wyszukiwanie polskich stacji to katorga. Sama z siebie aplikacja rozpoznaje 10% wszystkich kanałów. Ręczne wyszukiwanie to loteria, zwykle wpisanie pełnej nazwy w wyszukiwarkę zdaje się na nic, trzeba kombinować ze skrótami itd. Np canal+filmhd znalazło mi po frazie "film", po frazie canal+ nic nie znalazło. Udało mi się odszukać min. Większość kanałów tvp, tvn, mam wspomniany c+film, ale nie mam pozostałych kanałów canal+, mam HBO ale już nie HBO2 czy HBO comedy, mam polsat sport nie mam sport extra.. Ciekaw jestem czy komuś się udało znalesc więcej kanalow, może zdradzi sposób. Aplikacja jest fajna ale przez to ze nie mam w EPG kanałów filmowych jest mi nieprzydatna. Podejrzewam, że na innych rynkach wszystko smiga az miło.
Pozdrawiam
134514
Poszukiwacz

Też udało mi się znaleźć niewiele polskich programów; problem leży w bazie danych programów telewizyjnych udostępnianej przez należącą do Sony firmę Gracenote, z których korzysta ta aplikacja... Tak samo jak zainstalowany w telewizorach "Program i wyszukiwanie" i "Related"... Wszystkie te aplikacje są prawie zupełnie nieprzydatne.

 

SideView ma za to całkiem przyzwoitego pilota, który pozwala również na ustawianie przypomnień i włączanie nagrywania, i który tak samo jak inne piloty do nowych Bravii (w tym te na Windows ; ) potrafi nawet z innej części domu włączyć wyłączony telewizor. Dzięki temu z sypialni można włączyć telewizor w salonie i uruchomić nagrywanie bez wstawania z łóżka ; ) /Sprawdzone kilka dni temu w środku nocy/.

profile.country.PL.title
Industrial-Usagi
Poszukiwacz

Niestety nie udało mi sie znaleść listy kanałów z ogólnodostępnej TV cyfrowej DVB-T, zawsze czegoś brakowało. Moze komuś sie udało?

stojak123
Użytkownik

Na dvb-t są 24 kanały i w aplikacji mam wszystkie.

profile.country.PL.title
Industrial-Usagi
Poszukiwacz

Zdradź którego TV provider wybrałeś w ustawieniach, bo mnie sie nie udało. Chuba ze coś źle ustawiam.

stojak123
Użytkownik

Ja ta aplikacje ustawiałem po omacku. Wpisałem tylko że mam nc+ i znalazł mi kanały z dvb-t. I tam są 24

stojak123
Użytkownik

TV provider NC+

profile.country.PL.title
Industrial-Usagi
Poszukiwacz

No niestety ale nie ma np TVP ABC i kilku innych też:
troche kiszka że tak to określe bo przekreśla to funkcjonalnośc samej aplikacji w jakiś 90%

 

Lista:
Pierwszy multipleks (MUX 1):
• TTV
• Polo TV (brak) 
• Eska TV (brak) 
• ATM Rozrywka (brak) 
• TV Trwam (brak :wink:
• TVP ABC (brak) 
• Fokus TV (brak) 
• Stopklatka TV  (brak) 

Drugi multipleks (MUX 2):
• Polsat
• Polsat Sport News
• TVN
• TVN7
• TV Puls
• TV Puls 2
• TV4
• TV6 (brak) 

Trzeci multipleks (MUX 3):
• TVP1 HD
• TVP2 HD
• TVP Info
• TVP Regionalna (brak chyba) 
• TVP Kultura
• TVP Rozrywka
• TVP Historia
• TVP Polonia