anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

awaria KD55XE

KD55XE
Nowicjusz

awaria KD55XE

Mam pytanie - czy to jakies wyjątkowe szczęście czy reguła - 30 grudnia kupiłem Sony KD55XE 9005 - niemal od pierwszych dni zdarzało sie ze nie działał pilot - można było jednak sterować odbiornikiem za pomocą telefonu z Androidem. Z każdym dniem wyglądało to gorzej - doszedłem do wniosku ze pilot jest wadliwy nie miałem jednak czasu aby ściągnąć do siebie serwis. W końcu w lutym pilot zupełnie odmówił posłuszeństwa i zamówiłem wizytę serwisu gwarancyjnego. Fachowiec stwierdził ze jego pilot rowniez nie działa! zresetował TV który nie dał sie juz uruchomić. 

Uwazam ze telewizor powinien zostać wymieniony na nowy, tymczasem zaproponowano mi naprawę - wymianę płyty głównej.

Czy ktoś ma podobny problem?

Niestety w strukturze Sony nie ma gdzie sie zwrócić o pomoc.

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Rozpatrywaniem takich spraw zajmuję się Dział Obsługi Klienta Sony i tam należy również kierować wszelkie skargi, zażalenia czy reklamacje odnoście rozpatrywanych spraw, bo poosiadają oni również odpowiednie procedury eskalacyjne.

profile.country.PL.title
raddek1
Użytkownik

witam,

Mam podobny problem z 55xf9005, nie reaguje na pilot, przycisk na tv, pomaga odłączenie wtyczki.

Jak został rozwiązany Twój problem?