anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak aktualnych materiałów na Ipli

profile.country.PL.title
wereska
Poszukiwacz

Brak aktualnych materiałów na Ipli

Witam,

 

od jakiegoś czasu brak aktualnych materiałów na Ipli. Czy problem ten zostanie w niedalekiej przyszłości rozwiązany?? Inne playery działąją bez zarzutu.

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Za treści w aplikacjach odpowiada twórca aplikacji czyli w tym przypadku IPLA. Także pytanie powinieneś skierować do nich.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
cris4063
Nowicjusz

Brak aktualnych materiałów na Ipli w telewizorze KDL-47W805A konkretnie chodzi o ipla seriale ( nie mam np. serialu Ślad a kilka tygodni temu miałem na tym odbiorniku - natomiast na telewizorze Samsung ,LG ,Sony na androidzie wszystko jest ok).W jednym z postów odpowiedzi djrychu pisze że to wina ipli cytuje(Za treści w aplikacjach odpowiada twórca aplikacji czyli w tym przypadku IPLA. Także pytanie powinieneś skierować do nich.) uważam że nie dom końca bo dlaczego na innycch odbiornikach tak jak wymieniłem powyżej wszystko jest ok tylko na odbiorniku Sony KDL-47W805A oraz blurey Sony BDP-S4100 jest w/w problem.Proszę o pomoc

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

KDL-47W805A to telewizor Smart. Aplikacje na tego typu urządzenia nie są takie same jak na urządzenia oparte o system AndroidTV. I tu masz odpowiedź na swoje wątpliwości. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@wereska sprawa, wygląda tak, że twórca aplikacji odpowiada za treści. W tym przypadku jeśli Ipli zależy na użytkowniku powinna wyjaśnić dlaczego aplikacja na Twoim modelu nie jest aktualna. Często też bywa tak, że firmy mają pomiędzy sobą spisane umowy. 

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
wereska
Poszukiwacz

Witam,

skontaktowałam się z Iplą, po wymianie kilku maili -  dostałam odp.:"Dziękujemy za zgłoszenie.

Informacja o błędzie została przekazana do odpowiednich osób, które pracują już nad jego rozwiązaniem. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, by problem został usunięty w jak najkrótszym czasie."
Ale tak sobie myślę, że to Smart tv w SONY ma problem, bo w TVP VOD też brak aktualnych materiałów..