anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

brak aplikacji player

zaycew
Nowicjusz

brak aplikacji player

Czy ktoś się orientuje dlaczego na TV sony nie ma aktualizacji aplikacji PLAYER ? Trochę lipa, zwłaszcza teraz jak na Player pojawiło się HBO, Canal+ i ElevenSports.

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Oto jakie informacje udało mi się uzyskać od supportu Sony:

Informuję, że firma Sony nie ma wpływu na aplikacje firm zewnętrzne jakie są dostępne w sklepiku Google Play na telewizorze. Klient może samodzielnie poszukać innej, która będzie odpowiadała mu bardziej.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
_G_D_A_
Użytkownik

Ale żartownisie

 

po pierwsze aplikacja jest zainstalowana w Sony defaultowo

po drugie nie można jej usunąć, zmodyfikować

po trzecie w sklepie play nie ma jej dostępnej

 

ale nie liczyłem na żadną inną odpowiedź

 

czy zna ktoś sposób aby wywalić aplikacje INSTALOWANE PRZEZ SONY fabrycznie na telewizory?

 

Tagi (1)
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@_G_D_A_  często tu pisałem ,że w tym supporcie to siedzi banda ignorantów nikt nie odpowiada na temat parafrazując albo oglądaj co masz albo odwal się NIKT nie stara się nawet pomóc odpowiedź to: czy szukałeś odpowiedzi nie wspomnę już o zadaniu fachowego pytania np w stylu dlaczego nie ma trybu obrazu HDR na wbudowanym tunerze satelitarnym a na YouTube na materiałach VHS mozna go włączyć,dlaczego nie ma regulacji tonów wysokich i niskich po podłączeniu słuchawek,dlaczego po podłączeniu mini jacka do wejścia słuchawkowego nie ma dźwięku 5.1 na Netflixe (na piątce był),dlaczego został zablokowany tryb 3D na Kodi,dlaczego nie można wyłączyć trybu HDR na Netflix-ie,dlaczego na grach nie mogę wybrać trybu obrazu żywy,dlaczego na Youtube została zablokowana możliwośc wyboru trybu rozdzielczości,dlaczego nie ma HBO-go,dlaczego są dostępne aplikacje typu TVN Player  i TVP Pl to jakiś badziew nie przystający do dzisiajszych czasów,dlaczego nie mogę tego wywalić i zwolnić sobie miejsce w pamięci ,dlaczego nie ma przeglądarki Chrome,dlaczego nie można pisać myszką jak w Kodi tam gdzie to tylko możliwe (wyszukiwanie z klawiaturą na ekranie),dlaczego nie ma timeshift ,dlaczego podczas układania kanałów przestawiony kanał nie przesuwa pozostałych w dół tylko go zastępuje,dlaczego nie można zaświecić LED-a na standby i w końcu kiedy obiecany Android 7 dla modeli 2.15 i 2.16 (tak wiem teraz terminarz będzie ogłoszony wiosną poprzednia data jesienią przyjdzie wiosna zrobi się lato).Dlaczego ???????