anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Bravia 55w829b Zegar w dolnym rogu

profile.country.PL.title
jarflak
Poszukiwacz

Bravia 55w829b Zegar w dolnym rogu

Kupiłem kolejny TV Sony. Poprzedni miał opcję wyświetlania zegarka w prawym dolnym rogu ekranu. Czy w W8 Sony zlikwidowało ta opcję? Może jest szansa, aby w kolejnym update to wskrzesić.

 

Dodatkowo, gdy oglądam coś z dekodera NC+ nie działa mi klawisz Home, Options, I+ itp. 

Dlaczego tak jest i czy bedzie tutaj kakas poprawką?

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Raskol
Użytkownik

nie ma w nowych modelach opcji zegaru w rogu. Możesz nacisnąć "i" na pilocie i uzyskasz godzinę, lecz to zasłania ok. 1/3 ekranu, wiec tylko informacyjnie masz tą wiadomość.

profile.country.PL.title
pelsta
Poszukiwacz

Posiadam KDL-42W656A. Bardzo brakuje mi opcji wyświetlania zegarka podczas oglądania telewizji.

 

Może firma Sony prowadzi wishlist, gdzie moglibyśmy zgłaszać swoje życzenia?

profile.country.PL.title
jarflak
Poszukiwacz

Propozycja dla SONY:

 

Wprowadzenie w menu związanym z datą i czasem opcji: Zawsze pokazuj zegar na  ekranie TV : Wł / Wył

 

Prosta zmiana, może da się wykonać przy okazji poprawy softu?

profile.country.PL.title
jarflak
Poszukiwacz

To nie jest żadne rozwiązanie.

Dodatkowo, przycisk [i] nie działa zawsze - jeśli masz aktywny dekoder lub konsolę z akrywnym sterowaniem przez hdmi - w sumie to kolejna przeszkadzajka w sofcie do poprawy.

 

Rozwiązanie to dedykowana opcja w ustawieniach: Pokazuj zawsze zegar na ekranie.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

jarflak - masz rację, na pewno opcja pokazywania zegara by się przydała, ale dopóki jej nie ma to właściwą odpowiedzią jest ta, iż "w nowych modelach nie ma opcji zegara w rogu"

 

Co do problemu z przyciskami - wystarczy wyłączyć w TV sterowanie przez HDMI.

Miałem podobny problem przy podłączonej PS3 i problem się rozwiązał właśnie po wyłączeniu tej opcji.

 

Pozdrawiam